przejdź do Sochaczew.pl
Sochaczew
259644 odwiedzin
Przyłączyliśmy się do akcji MEN Bądźmy#RazemNaŚwięta

Jak co roku Szkoła Podstawowa Nr 3 w Sochaczewie zaangażowała się w wiele przedsięwzięć charytatywnych. Aktywnie uczestniczyliśmy w kolejnej edycji akcji "Razem na Święta". Organizowaliśmy zbiórki darów dla potrzebujących ludzi i zwierząt.

Samorząd Szkolny wraz z panią pedagog prowadził zbiórkę słodyczy „Dla każdego coś słodkiego”, przeznaczonych na paczki świąteczne dla naszych uczniów. Zbierano także drobne monety w ramach akcji "Góra grosza".
Szkolne Koło Wolontariatu jak zawsze zaangażowało całą społeczność szkolną (uczniów, rodziny, wszystkich pracowników placówki). Zbieraliśmy karmę dla fundacji Nero, zabawki dla dzieci z oddziału Powiatowego Szpitala w Sochaczewie. Całe klasy własnoręcznie przygotowywały kartki świąteczne z życzeniami, które przekazane zostały seniorom z Środowiskowego Domu Samopomocy w Sochaczewie. Systematycznie prowadzimy też zbiórkę nakrętek plastikowych z przeznaczeniem na pomoc dziecku z naszego miasta.
Dnia 19.12.2019r. społeczność szkolna zorganizowała uroczyste spotkanie - koncert kolęd dla wszystkich obecnych oraz emerytowanych pracowników naszej szkoły, uczniów i ich rodzin, co zintegrowało lokalną społeczność.
Jest nam niezmiernie miło, że nasi wychowankowie są tak wrażliwi i gotowi do pomocy innym, dostrzegając ich potrzeby i nie pozostają wobec nich obojętni.

A A A
23.12.2019
godz.10:20
 
kontakt