TRÓJKA ZAGRAŁA Z WIELKĄ ORKIESTRĘ ŚWIĄTECZNEJ POMOCY w 28 FINALE

w dniu 12.01, w naszej szkole, tak jak w całym kraju, odbył się finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Uczniowie kwestowali na ulicach naszego miasta w dziesięciu kilkuosobowych grupach, pod opieką rodziców. Akcja trwała w godzinach 9:00-12:30, w tym czasie w sztabie szkolnym pracowali nauczyciele: p. I. Wachowska, p. L. Gronecka, p. M. Grzymkowska, p. A. Żegnałek i p. M. Sompor, przygotowując dla zapracowanych wolontariuszy  ciepłe przekąski i herbatę. Po zakończonej akcji odbyło się komisyjne zliczanie zebranych pieniędzy. Grupa uczniów wraz z p. Żegnałek odwiedziła, również, Radio Sochaczew, gdzie udzieliła krótkiego wywiadu na temat kwesty. Kwota zebrana w tym roku jest wyjątkowo imponująca -  6038zł. Dziękujemy wszystkim za owocną współpracę!