„Zimowe obrazy” konkurs plastyczny w świetlicy szkolnej

W  dniu 28.01.2020r. odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i nagród laureatom  zimowych inspiracji plastycznych. Organizatorem konkursu była p. Helena Pukosz. Prace zostały wykonane różnymi technikami, co dodało uroku obrazkom malowniczej zimy.

Nagrodę specjalną otrzymały uczennice klasy II c: Zofia Bień i Maja Lewandowska z grupy p. H. Pukosz i p. J. Fiedukowskiej.

Komisja przyznała zwycięzcom miejsca wg kolejności:

I miejsce: Zuzanna Mleczarek, Piotr Wronisz i Rozalia Jaworska – uczniowie kl. II c z grupy  p. H. Pukosz i p. J. Fiedukowskiej.

II miejsce: Maria Kasprzycka z klasy II a z gr.  p. Wiesławy Mikulskiej;

Julia Grzelak i Dorota Karwas z kl. II c z gr. p. H. Pukosz i p. J. Fiedukowskiej.

III miejsce: Nikola Czepulaniec z kl. II c i Filip Barszczak z kl. I a z gr. p. H. Pukosz i p. J. Fiedukowskiej oraz Maksymilian Sałyga z kl. III b z gr. p. W. Mikulskiej i S. Pankowskiej.

Nagrody wręczyły: p. Wicedyrektor Małgorzta Dobrzyńska i kierownik świetlicy p. Urszula Karazja.

Gratulujemy uczniom wspaniałych oryginalnych pomysłów. Życzymy dalszych sukcesów twórczych.

29.01.2020