Zabawa karnawałowa

Karnawał, to  czas radości,  zabaw, bali i wspólnego biesiadowania.  Już od dawna wiadomo, że nie tylko dorośli, ale także i dzieci lubią tańczyć, dlatego też zabawa karnawałowa jest jednym z najbardziej oczekiwanych i przyjemnych wydarzeń wpisanych w tradycję naszej  szkoły. W bieżącym roku szkolnym odbyła się ona 31 stycznia. Tego dnia dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Sala gimnastyczna wyglądała inaczej niż na co dzień, zamieniła się w prawdziwą salę balową, zadbała o to Rada Rodziców. Udekorowana kolorowymi balonami, rozświetlona barwnymi światłami  zachęcała do wspaniałej zabawy - najpierw młodszych uczniów klas 0-III, a potem starszych uczniów klas IV-VI. W sali zaroiło się od, piratów, rycerzy, kowbojów, klaunów, czarodziejów, policjantów… Były wróżki, księżniczki i inne  ciekawe postaci. Niektórzy byli nie do poznania, budzili podziw, a niekiedy nawet przerażenie. Wszyscy uczniowie bawili się znakomicie przy rytmach różnorodnej muzyki jak przystało na prawdziwy bal. Były pociągi, korowody, kółeczka i tańce w parach. Wszystkim dopisywał znakomity humor , nikomu nie brakowało siły do zabawy.

03.02.2020