BAL KARNAWAŁOWY pełen niespodzianek w ŚWIETLICY SZKOLNEJ

W dniu 5.02.2020r. świetliczaki w różnorodnych przebraniach i maskach świętowali karnawał. Organizatorem balu była p. Agnieszka Malesa.  W przygotowaniu i przebiegu pomagali wszyscy nauczyciele świetlicy. Poprzez kolorowy wystrój sali, nastrojowe oświetlenie z obracającą się kulą (udostępnioną przez p. Romana Jędraszczaka), odpowiednie nagłośnienie, życzliwość wychowawców, została stworzona serdeczna atmosfera wspólnej zabawy.

Przebieg imprezy:

1. Wzajemne powitanie każdy z każdym do piosenki „Witam was”.

2. Tańce do muzyki disco prowadzone przez p. A. Malesę z popisami solowymi dzieci.

3. Korowody taneczne, wesoły pociąg przy muzyce country w kapeluszach kowbojskich  z wodzirejem p. U. Karazją.

4. Konkurencje sprawnościowe, konkurs tańca z balonami, krzesłami pod czułym okiem p. A. Malesy, J. Fiedukowskiej, W. Mikulskiej, H. Pukosz.

5. Zespołowy taniec „Kaczuszki” w maskach kaczorka.

6. Sesja foto z rekwizytami i gadżetami przygotowana przez kierownika świetlicy U. Karazję.

7. Słodka biesiadka.

8. Podziękowanie za kulturalną zabawę i wspólne porządkowanie sali.

Zabawa karnawałowa była bardzo udana. Dzieci w emocjach  radości przeżywały integracyjne spotkanie w gronie świetliczaków.