przejdź do Sochaczew.pl
234241 odwiedzin
Nasza nowa pracownia

Dobrze funkcjonująca szkolna pracownia informatyczna to bardzo ważny element każdej szkoły, niezależnie od wieku jej uczniów.

 Od stycznia bieżącego roku szkolnego nasi uczniowie korzystają z nowoczesnej pracowni informatycznej i językowej. Pozyskaliśmy ją w ramach „Mazowieckiego Programu Dofinansowania Pracowni Informatycznych i Językowych”. Ideą tego programu jest podnoszenie jakości i dostępności kształcenia poprzez wykorzystanie nowoczesnych technologii w oświacie. 

Pracownia wyposażona została w dwadzieścia komputerów dotykowych dla uczniów, najnowsze oprogramowania, nowe biurka, krzesła itd. Ponadto ze środków własnych zakupiono nowe meble, tak więc pracownia ta zyskała w pełni nowy wygląd. Dodatkowo,
w ramach realizacji projektu współfinansowanego ze środków unijnych „ Skok w przyszłość- rozwijanie kompetencji kluczowych uczniów Szkoły Podstawowe nr 3 w Sochaczewie” doposażona została w tablicę multimedialną z projektorem, mobilną szafkę z dziesięcioma laptopami oraz zestawy  robotów photon z tabletami do nauki kodowania.
Nic więc dziwnego, że uczniowie bardzo chętnie biorą udział w organizowanych tam zajęciach zarówno lekcyjnych, jak i pozalekcyjnych. Jest to miejsce, w który w pełni mogą rozwijać swoje zainteresowania informatyczne, dydaktyczne, mogą rozwijać szeroko pojęte umiejętności.

A A A
11.03.2020
godz.10:40
 
kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość