SUKCES ŚWIETLICZAKÓW

Z radością informujemy, że uczniowie świetlicy szkolnej wzięli udział XIV powiatowym międzyświetlicowym konkursie plastycznym na najładniejszą i najciekawszą OZDOBĘ CHOINKOWĄ.  Konkurs on-line organizowany był w świetlicy szkolnej przy Szkole Podstawowej nr 4  z Oddziałami Integracyjnymi im. J. Korczaka w Sochaczewie. Opiekę nad konkursem sprawowały p. Sylwia Pankowska, p. Justyna Wrzesińska-Nowak. W realizację konkursu włączyły się również p. W. Mikulska i p. U. Karazja.

Komisja konkursowa przyznała I nagrodę główną uczennicy kl. III a  Lenie Wójcik.

Wyróżnienia otrzymały:

Izabela Leśniewska kl. I b

Maria Kasprzycka kl. III a

Zofia Kasprzycka kl. III a

Tomasz Sałyga kl. I b

Julia Bartosik kl. IV a.

Laureaci konkursu otrzymali nagrody. Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów.

Informujemy, że również w naszej świetlicy odbył się konkurs plastyczny na „Ozdobę choinkową”. Oprócz wymienionych nagrodzonych uczniów nauczyciele świetlicy w dniu 11.XII.2020 r. wyróżnili prace: Samuela Kocona i Natalii Jenin z kl. III a, Marcela Ćwiek z kl. II b, Kamili Ożóg i Julii Strzeleckiej z kl. I b. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe. Jesteśmy z Was dumne!

Urszula Karazja

18.12.2020