W świecie zwierząt – wycieczka do ZOO

Uczniowie klasy 1b bardzo lubią zwierzęta. Chętnie opowiadają o swoich pupilach, rysują je. Dbają o nie, wyprowadzają na spacery i pomagają w karmieniu, a przede wszystkim uwielbiają się z nimi bawić. Interesują się również zwierzętami egzotycznymi. Bardzo dużo wiedzą na ich temat i chętnie dzielą się swoją wiedzą z innymi. W tym roku wychowawczyni nie mogła zabrać dzieci na wycieczkę do ZOO, więc postanowiła urządzić ZOO w klasie. To było wielkie wyzwanie, ale dzieci świetnie sobie poradziły. Najpierw przygotowały plany ogrodów, obmyśliły jak je wykonać. Potem wszyscy wzięli się do pracy. Ulepione z plasteliny zwierzęta wyglądały jak prawdziwe. Makiety ogrodów wyszły rewelacyjnie. Było dużo emocji, śmiechu i zabawy. A efekty współpracy widać na zdjęciach.

10.03.2021