„ Ozdoba Wielkanocna” „ Kartka wielkanocna”

Nawiązując do zbliżającej się Wielkanocy – najradośniejszych, najbardziej wiosennych i kwitnących Świąt, Sochaczewskie Centrum Kultury ogłosiło konkurs  o zasięgu powiatowym „ Na ozdobę wielkanocną” i „ Kartkę wielkanocną”.. Była to okazja aby wykazać się fantazją, pomysłowością, umiejętnością doboru materiałów , ogólnie talentem plastycznym .Przy ocenie prac konkursowych komisja brała pod uwagę : wybór techniki wykonania, wkład pracy, samodzielność oraz oryginalność koncepcji artystycznej. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem wśród uczniów szkół z terenu naszego powiatu. Wpłynęło bardzo dużo pięknych prac dlatego jest nam bardzo miło, że uczennica naszej szkoły Aleksandra Gorzelak z kl. VIc zajęła IIII miejsce. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

30.03.2021