Nagroda i wyróżnienia w konkursie recytatorskim dla uczniów z SP3

19 kwietnia 2021 roku odbył się 41.Konkurs Recytatorski, organizowany corocznie przez Sochaczewskie Centrum Kultury.  Tegoroczna edycja, ze względu na sytuację w kraju, miała formę wyłącznie ON-LINE. Mimo tych utrudnień,  uczniowie naszej szkoły licznie wysyłali swoje zgłoszenia. Zadaniem uczestników było przygotowanie wiersza lub fragmentu prozy, nagranie filmu z jego prezentacją i przesłanie go na adres organizatorów.

23 kwietnia na stronie internetowej SCK zostały ogłoszone wyniki konkursu. Uczennica Szkoły Podstawowej nr 3, KAROLINA ZACZKOWSKA z klasy 4a, zdobyła pierwszą nagrodę w kategorii klas IV-VI. Talent artystyczny został dostrzeżony jeszcze u kilkorga dzieci naszej szkoły. Wyróżnienia otrzymali: ZOFIA WOJEWODA - w kategorii klas I-III oraz HANNA FIJOŁEK, HELENA ŁAŚ i BŁAŻEJ GĄSIOROWSKI  - w kategorii klas IV-VI.

Warto dodać, że młodzi recytatorzy, którzy zdobyli główne nagrody, zostali zakwalifikowani do  finału  44. Konkursu Recytatorskiego WARSZAWSKA SYRENKA, którego organizatorem jest Mazowiecki Instytut Kultury w Warszawie.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszego rozwijania swoich zdolności!

30.04.2021