„ Kim będę jak dorosnę”

Tak brzmiał tytuł powiatowego konkursu plastycznego, którego organizatorem była Fundacja EMKA- Człowiek najlepsza inwestycja. Był on adresowany do uczniów powiatu sochaczewskiego w wieku 5- 12 lat. Jednym z celów konkursu było wzmacnianie świadomości najmłodszych co do wyboru odpowiedniej drogi zawodowe.  Temat wdzięczny, bo przecież od najmłodszych lat dzieci mają swe marzenia  dotyczące, kim będą w swym dorosłym życiu. Nasi uczniowie chętnie przystąpili do konkursu  i stworzyli piękne prace , które zostały docenione przez głosujących.
Zdobywczynią I miejsca została Maja Jakubiak z kl. VIc. II miejsce przypadło Michalinie Andrzejczak  również uczennicy kl. VIc, natomiast Michalina Bizoń – kl. VIc  otrzymała wyróżnienie. Wszystkim  nagrodzonym uczestniczkom serdecznie gratulujemy.

05.05.2021