Nasi reprezentanci w Kadrze Wojewódzkiej Młodzików w brydżu sportowym

21 maja 2021 w Warszawskim IX Liceum Ogólnokształcącym im K. Hoffmanowej odbył się turniej: Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w brydżu sportowym. Rywalizowało w nim 26 par młodych brydżystów do lat 15, z czterech województw. Pierwsze miejsce i złote medale zdobyli Dominik i Mateusz Wrzesińscy. Dzięki dobrej postawie Leny Kopowicz i Mai Jakubiak, które ze swoimi partnerkami z Piasta Feliksów zajęły odpowiedni 7 i 8 miejsce - Szkoła Podstawowa nr 3 w Sochaczewie zajęła 2 miejsce w klasyfikacji szkół (sklasyfikowano 22 szkoły). Uczniowie naszej szkoły: Maja Jakubiak, Lena Kopowicz, Dominik Wrzesiński i Mateusz Wrzesiński są członkami Kadry Wojewódzkiej Młodzików w brydżu sportowym. Gratulujemy osiągniętego sukcesu młodym brydżystom i ich trenerowi panu Tomaszowi Kopce.