Kalendarz Adwentowy

Święta Bożego Narodzenia już prawie pukają do naszych drzwi.
Czy jesteście na nie gotowi?  My tak!, ponieważ nasi zdolni uczniowie własnoręcznie wykonali piękne kalendarze adwentowe, które są kojarzone w krajach niemieckojęzycznych właśnie z tymi świętami.
  W związku z rozpoczętym okresem adwentu został zorganizowany w naszej szkole konkurs: " Mein Adventskalender". Uczniowie klas siódmych przygotowali oryginalne prace, które nie tylko stanowią ozdobę szkoły, ale i prezentują niemieckie tradycje związane z okresem bożonarodzeniowym. Pan Dyrektor Krzysztof Werłaty podziękował wszystkim uczestnikom konkursu a laureatom wręczył niespodzianki mikołajkowe,  zachęcając jednocześnie wszystkich uczniów do takich przedsięwzięć w przyszłym roku. Organizatorki konkursu p. Katarzyna Pilichowska i p. Aneta Paradowska zachęcają do odwiedzenia wystawy pokonkursowej. Lista zwycięzców: I miejsce Wojciech Jakubowski kl.7e,  II miejsce Ignacy Jaśkiewicz kl.7c, III miejsce Aleksandra Gorzelak kl.7c.
Osoby wyróżnione to: Nadia Paduch / KInga Zielińska kl.7a, Maja Poryszewska / Patryk Manani kl.7a kl. 7a, Maja Jakubiak kl. 7c, Hanna Fiołek kl. 7c.

Katarzyna Pilichowska

Aneta Paradowska