SPOTKANIE WIGILIJNE

W ostatnim tygodniu przed Bożym Narodzeniem w świetlicy szkolnej czas upłynął                       w świątecznej atmosferze. W środę, 15 grudnia 2021r. odbyło się spotkanie świąteczne. Uczniowie przybliżyli tradycję związaną z Wigilią i Świętami Bożego Narodzenia, recytowali wiersze o tematyce świątecznej oraz razem śpiewali i inscenizowali kolędy.

W udekorowanej sali była choinka, świąteczne ozdoby oraz stół nakryty białym obrusem z opłatkiem i słodkim symbolicznym poczęstunkiem. Wychowawcy świetlicy i dzieci dzielili się opłatkiem w bezpiecznej odległości oraz składali sobie wzajemnie serdeczne życzenia. Kierownik świetlicy Urszula Karazja podziękowała uczniom za piękny występ oraz złożyła świąteczne życzenia

Podczas uroczystości zostały wręczone dyplomy i nagrody laureatom              XV powiatowego międzyświetlicowego konkursu plastycznego, na najładniejszą     i najciekawszą OZDOBĘ CHOINKOWĄ, w którym wyróżnienie otrzymał uczeń klasy III b Marcel Ćwiek.

W konkursie szkolnym komisja przydzieliła:

W kategorii klas 1-3:

1 miejsce: Marcel Ćwiek, Miłosz Malesa, Izabela Leśniewska, Aleksandra Kęska, Maja Szymonowicz.

2 miejsce: Natalia Durzyńska, Wiktoria Zielińska, Julia Strzelecka, Maciej Komorowski, Małgorzata Komorowska, Tomasz Sałyga, Aleksandra Kołaczyńska, Julia Kasińska, Jakub Kasiński.

3 miejsce: Igor Sobczyk, Maksymilian Rojewski

Wyróżnienie: Maja Krawczyk, Agata Dąbrowska

W kategorii klas 4-7 nagrody otrzymali uczniowie klasy Va

1 miejsce: Antoni Milczarek, Julia Wawryszuk, Adam Szczudło.

2 miejsce: Jakub Bajnerman

3 miejsce: Joel Robak.

Kierownik i nauczyciele świetlicy gratulowali uczniom sukcesów.

Justyna Wrzesińska-Nowak

Sylwia Pankowska