„ Portret Mamy”

Dnia 26 maja  w Sochaczewskim Centrum Kultury miało miejsce podsumowanie konkursu  plastycznego dla uczniów szkół podstawowych z terenu  powiatu i sąsiednich miast „ Portret Mamy”.  Temat niezwykle wdzięczny  i bliski każdemu  dziecku, bo przecież kto, jak nie Matka  jest najlepszą przyjaciółką, która pomaga poznawać i odkrywać świat. Dlatego konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem.  Powstały piękne portrety, które jury oceniając,  brało pod uwagę samodzielność, naturalność oraz oryginalne podejście do tematu. Jest nam niezwykle miło, że przy tak dużej konkurencji  wielu naszych  uczniów znalazło się w gronie nagrodzonych i wyróżnionych.
W kategorii: klasy 0- III
I miejsce Marcelina Ulicka kl. IIIa
II miejsce  Julia Kasińska kl. IIb
III miejsce Julia Strzelecka kl. IIb
wyróżnieni : Kiryl Yukowich kl. Ia , Dominik Dziergiewicz kl. IIb
W kategorii kl. VI- VIII zdobywczynią III miejsca została Aleksandra Gorzelak z kl. VIIc

Gratulujemy naszym uczniom i nauczycielom, pod okiem, których te piękne prace powstały.

01.06.2022