przejdź do Sochaczew.pl
Sochaczew
369731 odwiedzin
Zawody lekkoatletyczne o Puchar Burmistrza Miasta Sochaczew

Dnia 3 czerwca 2022r po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią wzięliśmy udział w zawodach lekkoatletycznych  o Puchar Burmistrza Miasta Sochaczew.

Na starcie zawodów stanęło ok. 200 zawodników , w tym 30 z naszej szkoły  .Młodzi sportowcy  rywalizowali między sobą w kategoriach biegowych i technicznych . Podzieleni na kategorie wiekowe startowali w biegach na 40, 60, 100,300,600,1000 m oraz w sztafecie 4x300m oraz w skoku dal i w rzucie piłeczką palantową .

Poniżej przedstawiamy wyniki zawodników w poszczególnych kategoriach:

                               Dziewczynki                                                                                   Rzut piłeczką palantową

1)      Poryszewska Zofia  - klasa 4b  - III miejsce             1Grzelak Julia           -  klasa  4c -  VII miejsce

2)      Karwas Dorota       - klasa   4c – VIII miejsce

Skok w dal

1)      Poryszewska Zofia  - klasa 4b   - VI miejsce            

2)      Karwas Dorota        - klasa 4c    - VII miejsce    

3)       

 Bieg na 40m

1)      Kącka Agata             - klasa 4a  - VII miejsce   Grzelak Julia             - klasa 4a – X miejsce

Bieg  na 300m

1)      Kącka Agata              - klasa 4a  - III miejsce             

Chłopcy

Rzut piłeczką palantową

1)  Staniaszek Artur -  klasa 4a   - VII miejsce

 

Skok w dal

1)      Wasilewski Sebastian - klasa 4b –VII miejsce

2)      Staniaszek Artur  -  klasa 4a – VIII miejsce

 

Bieg na 40m

1) Banaszek Jakub   -  klasa 4c – IV miejsce

 

Bieg  na 300m

1) Wasilewski Sebastian –klasa 4b –VIII miejsce

2) Banaszek Jakub           - klasa 4c  - X miejsce

 

Klasy V i VI

Rzut piłeczką palantową

 

Radomska Natalia – klasa 6a – I miejsce

Klasy V i VI

Rzut piłeczką palantową

 

1) Mergner Mateusz   - klasa 6b – II miejsce

                                                                        2) Kopeć Macel    - klasa 5a – VII miejsce

                                                                                       3) Połeć Daniel  - klasa 6b – XII miejsce

Skok w dal

1)      Markowska Amelia – klasa 5c – IV miejsce            

2)      Pietrak Maja           - klasa  5b - VIII miejsce          

3)      Kiełbasińska Wiktoria – klasa 5b – IX miejsce       

Skok w dal

1) Kamiński Jakub   - klasa 6b – V miejsce

2) Milczarek Antoni  - klasa 5a – VIII miejsce

3) Szymański Jakub        - klasa 6b – XVI miejsce

 

Bieg na 60m

1)      Grzywińska Natalia   - klasa 6a  - III miejsce          

2)      Redes Oliwia             - klasa 5a   - VII miejsce

3)      Kiełbasińska Wiktoria – klasa 5b –

Bieg na 60m

1) Mergner Mateusz       - klasa 6b – III miejsce

2) Kamiński Jakub           - klasa 6b – IV miejsce

Bieg na 300m

1)      Redes Oliwia    - klasa 5c – IV miejsce

2)      Markowska Amelia – klasa 5c – VII miejsce

 

Sztafeta 4x300m

1)      SP3  - II miejsce                                                             

Grzywińska Natalia, Radomska Natalia           

Kiełbasińska Wiktoria,  Pietrak Maja 

Sztafeta 4x300m

1)      SP3 – III miejsce

Mergner Mateusz, Połeć Daniel, Kamiński Jakub, Szymański Jakub

Klasy VII i VIII

Skok w dal

1)      Hoyer Natalia     - klasa 7d – II miejsce                

2)      Janiak Patrycja   - klasa 8d  - IX miejsce               

3)      Andrzejczak Michalina – klasa 7c – XII miejsce  

Klasy VII i VIII

Skok w dal

 

1)      Jażdżyk Kamil – klas 8d – I miejsce

2)       Mikołajczyk Mikołaj – klasa 7b – VII miejsce

3)      Kamiński Hubert – klasa 7e – IX miejsce

Bieg na 100m

1)      Andrzejczak Michalina – klasa 7c – IX miejsce    

 

Bieg na 100m

1)      Jażdżyk Kamil – klasa 8d – I miejsce

2)      Kamiński Kacper – klasa 8d – II miejsce

3)      Kamiński Hubert – klasa 7e – VIII miejsce                                                    

Bieg na 600m dz./1000m chł.

1)      Hoyer Natalia   - klasa 7d – I miejsce                       

Bieg na1000m chł.

1)      Chudy Julian  - klasa 7d – VII miejsce

2)       Mikołajczyk Mikołaj - klasa 7b – IX miejsce                                                                                  

Sztafeta 4x300m

1)      SP3 – IV miejsce                                                       

Janiak Patrycja, Andrzejczak Michalina, Fiołek Hanna, Hoyer Natalia  

Sztafeta 4x300m

1)      SP3 – I miejsce

Jażdżyk Kamil, Edward Oskar, Łukawski Mateusz, Kamiński Kacper

 

Piłeczka palantowa  ch.

Łukawski Mateusz – klasa 7c –VII miejsce

Kamiński Kacper – klasa 8d –X miejsce. 

 

Najlepszymi zawodnikami w zawodach zostali Jażdżyk Kamil  i Natalia Hojer.

W ogólnej klasyfikacji nasza szkoła zajęła III miejsce .

Gratulujemy wszystkim zawodnikom wyników i życzymy dalszych sukcesów w sporcie

 

 

Dnia 03 czerwca 2022r po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią wzięliśmy udział w zawodach lekkoatletycznych  o Puchar Burmistrza Miasta Sochaczew.
Na starcie zawodów stanęło ok. 200 zawodników , w tym 30 z naszej szkoły  .Młodzi sportowcy  rywalizowali między sobą w kategoriach biegowych i technicznych . Podzieleni na kategorie wiekowe startowali w biegach na 40, 60, 100,300,600,1000 m oraz w sztafecie 4x300m oraz w skoku dal i w rzucie piłeczką palantową .
Poniżej przedstawiamy wyniki zawodników w poszczególnych kategoriach:
                               Dziewczynki                                                                                   Rzut piłeczką palantową
1) Poryszewska Zofia  - klasa 4b  - III miejsce             1Grzelak Julia           -  klasa  4c -  VII miejsce
2) Karwas Dorota       - klasa   4c – VIII miejsce
Skok w dal
1) Poryszewska Zofia  - klasa 4b   - VI miejsce             
2) Karwas Dorota        - klasa 4c    - VII miejsce   
3)
 Bieg na 40m
1) Kącka Agata             - klasa 4a  - VII miejsce   Grzelak Julia             - klasa 4a – X miejsce 
Bieg  na 300m
1) Kącka Agata              - klasa 4a  - III miejsce              Chłopcy
Rzut piłeczką palantową
1)  Staniaszek Artur -  klasa 4a   - VII miejsce
Skok w dal
1) Wasilewski Sebastian - klasa 4b –VII miejsce
2) Staniaszek Artur  -  klasa 4a – VIII miejsce
Bieg na 40m
1) Banaszek Jakub   -  klasa 4c – IV miejsce
Bieg  na 300m
1) Wasilewski Sebastian –klasa 4b –VIII miejsce
2) Banaszek Jakub           - klasa 4c  - X miejsce
Klasy V i VI
Rzut piłeczką palantową
Radomska Natalia – klasa 6a – I miejsce Klasy V i VI
Rzut piłeczką palantową
1) Mergner Mateusz   - klasa 6b – II miejsce
                                                                        2) Kopeć Macel    - klasa 5a – VII miejsce 
                                                                                       3) Połeć Daniel  - klasa 6b – XII miejsce 
Skok w dal
1) Markowska Amelia – klasa 5c – IV miejsce             
2) Pietrak Maja           - klasa  5b - VIII miejsce           
3) Kiełbasińska Wiktoria – klasa 5b – IX miejsce        Skok w dal
1) Kamiński Jakub   - klasa 6b – V miejsce
2) Milczarek Antoni  - klasa 5a – VIII miejsce
3) Szymański Jakub        - klasa 6b – XVI miejsce 
Bieg na 60m 
1) Grzywińska Natalia   - klasa 6a  - III miejsce           
2) Redes Oliwia             - klasa 5a   - VII miejsce
3) Kiełbasińska Wiktoria – klasa 5b – Bieg na 60m 
1) Mergner Mateusz       - klasa 6b – III miejsce
2) Kamiński Jakub           - klasa 6b – IV miejsce
Bieg na 300m
1) Redes Oliwia    - klasa 5c – IV miejsce 
2) Markowska Amelia – klasa 5c – VII miejsce
Sztafeta 4x300m
1) SP3  - II miejsce                                                              
Grzywińska Natalia, Radomska Natalia            
Kiełbasińska Wiktoria,  Pietrak Maja  Sztafeta 4x300m
1) SP3 – III miejsce
Mergner Mateusz, Połeć Daniel, Kamiński Jakub, Szymański Jakub
Klasy VII i VIII 
Skok w dal 
1) Hoyer Natalia     - klasa 7d – II miejsce                 
2) Janiak Patrycja   - klasa 8d  - IX miejsce                
3) Andrzejczak Michalina – klasa 7c – XII miejsce    Klasy VII i VIII 
Skok w dal 
1) Jażdżyk Kamil – klas 8d – I miejsce
2) Mikołajczyk Mikołaj – klasa 7b – VII miejsce
3) Kamiński Hubert – klasa 7e – IX miejsce
Bieg na 100m
1) Andrzejczak Michalina – klasa 7c – IX miejsce     
                                                                                      Bieg na 100m
1) Jażdżyk Kamil – klasa 8d – I miejsce
2) Kamiński Kacper – klasa 8d – II miejsce 
3) Kamiński Hubert – klasa 7e – VIII miejsce                                                     
Bieg na 600m dz./1000m chł.
1) Hoyer Natalia   - klasa 7d – I miejsce                      Bieg na1000m chł.
1) Chudy Julian  - klasa 7d – VII miejsce
2) Mikołajczyk Mikołaj - klasa 7b – IX miejsce                                                                                  
Sztafeta 4x300m 
1) SP3 – IV miejsce                                                        
Janiak Patrycja, Andrzejczak Michalina, Fiołek Hanna, Hoyer Natalia Sztafeta 4x300m 
1) SP3 – I miejsce
Jażdżyk Kamil, Edward Oskar, Łukawski Mateusz, Kamiński Kacper
Piłeczka palantowa  ch.
Łukawski Mateusz – klasa 7c –VII miejsce
Kamiński Kacper – klasa 8d –X miejsce.
Najlepszymi zawodnikami w zawodach zostali Jażdżyk Kamil  i Natalia Hojer. 
W ogólnej klasyfikacji nasza szkoła zajęła III miejsce .
Gratulujemy wszystkim zawodnikom wyników i życzymy dalszych sukcesów w sporcie 
A A A
08.06.2022
godz.12:59
kontakt