Twór Czy Stwór

6 maja odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie II Powiatowego Konkursu Plastycznego
pt. „TwórCzyStwór – wyraź swoje emocje kreatywnie”, którego organizatorem była Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Sochaczewie. Wydarzenie odbywało się pod patronatem starosty sochaczewskiego Jolanty Gonta i przy wsparciu finansowym Starostwa Powiatowego w Sochaczewie. Wręczenie nagród miało miejsce w siedzibie Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem  uczniów szkół z terenu naszego powiatu. Chętnie także, wzięli w nim udział uczniowie naszej szkoły. Powstało wiele pięknych prac, które zostały docenione przez konkursowe jury. Zdobywczynią I miejsca została Julia Wawryszuk z kl. Va, natomiast III miejsce zdobyła Agata Kącka, uczennica klasy IVa.  Gratulujemy nagrodzonym oraz p. A. Kłos – Gosik.

09.06.2022