Przedszkolaki w naszej szkole

We wtorek 14 czerwca , najstarsza grupa dzieci  z Niepublicznego Przedszkola „Tęczowe Przedszkole” odwiedziła naszą szkołę. Maluchy uczestniczyły wraz ze swoimi starszymi kolegami z klasy IIa w lekcji o tematyce wakacyjnej. 45 minut upłynęło bardzo wesoło, ale i aktywnie. Dzieciom bardzo podobało się uczestnictwo w lekcji. Były  aktywne. Chętnie  wypowiadały się i pracowały z kartami pracy. Bardzo podobał im się ekran multimedialny. Po lekcji odwiedziły pracownię komputerową, swoich rówieśników z klasy „zerowej” naszej szkoły, zobaczyły też jak wygląda przerwa miedzy lekcjami na korytarzu szkolnym. Podsumowaniem spotkania był słodki poczęstunek w postaci czekoladowych cukierków. Przedszkolaki zapraszamy do naszej szkoły  już jako uczniów klasy pierwszej.

22.06.2022