Bezpieczne wakacje

Wakacje to oczekiwany przez uczniów czas odpoczynku od nauki szkolnej. Wakacyjne plany związane są z ciekawymi  wyjazdami w różne strony Polski, a także poza nią. Aby ten czas był jednak udany, najważniejsze jest zachowanie zasad bezpieczeństwa. W związku z tym, uczniowie klasy IIa zaprezentowali grupie wiekowej klas O- III apel o tematyce związanej z bezpieczeństwem podczas wakacji. Były wiersze i piosenki, a także rozmowa z uczniami poprzedzona obejrzeniem prac plastycznych przygotowanych przez IIa.

Podczas spotkania rozstrzygnięty został także szkolny konkurs ortograficzny ”Małe Dyktando klas II” . Pani wicedyrektor Małgorzata Dobrzyńska wręczyła mistrzom nagrody książkowe i pamiątkowe dyplomy.

Wszystkim uczniom życzymy wesołych i  przede wszystkim bezpiecznych wakacji.

27.06.2022