Konkurs piosenki patriotycznej

Dnia 3 listopada w Szkole Podstawowej nr 7 – organizator konkursu,  odbyła się VII edycja Powiatowego Konkursu Piosenki Patriotycznej. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie zarówno z klas młodszych, jak i z poziomu kl. IV – VIII. Wszyscy zaprezentowali się pięknie. o czym świadczą miejsca przyznane przez konkursowe jury.

W kategorii kl. I- III
 soliści , II  miejsce przyznano JULII KASIŃSKIEJ z klasy IIIb, która wykonała piosenkę „ Taki kraj”, w kategorii – zespoły zdobywcami I miejsca zostali: JAN KUSY, ZOFIA ORLIŃSKA, MARIA KOCHANOWSKA - kl. IIIa, wykonali piosenkę „ Póki Polska żyje w nas”.
   W kategorii kl. VII – VIII – soliści, III miejsce przypadło uczennicy kl VIIIc-ALEKSANDRZE GORZELAK , która zaśpiewała „ Walczyk Lilu”.
 Gratulujemy naszym laureatom oraz paniom: E. Toneckiej, A. Matysiak, A. Kłos- Gosik, które przygotowały swych podopiecznych do tych muzycznych zmagań.

07.11.2022