Śpiewamy pieśni patriotyczne- Konkurs „Polskie Drogi”

10 listopada 2022r. Sochaczewskie Centrum Kultury zorganizowało konkurs piosenek patriotycznych „Polskie Drogi” . Była to już VII edycja tego powiatowego konkursu pod patronatem Burmistrza Miasta Sochaczew. Utalentowani wokalnie uczniowie naszej szkoły zaprezentowali swoje umiejętności we wszystkich grupach wiekowych. Przygotowaniami ich zajęły się pani Aldona Kłos- Gosik, p. Elżbieta Tonecka i p. Agnieszka Matusiak.  W konkursie wzięło udział ponad 60 wykonawców z różnych szkół i Ośrodków Kultury. Tym bardziej cieszą nagrody jakie zdobyli nasi uczniowie. II miejsce w kategorii klas I-III otrzymał zespół wokalny z klasy IIIa w składzie: Maria Kochanowska, Zofia Orlińska i Jan Kusy. W kategorii klas IV- VIII  Amelia Starzyńska zdobyła I miejsce, zaś Zofia Wojewoda z kl. IVb otrzymała wyróżnienie.  Laureatom gratulujemy!

14.11.2022