„Stroik świąteczny, Kartka na Boże Narodzenie”

4 grudnia tuż przed dniem Świętego Mikołaja , podczas miejskich obchodów sochaczewskich Mikołajek odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego – Stroik świąteczny, Kartka na Boże Narodzenie będąca ilustracją tekstu kolędy „ Dzisiaj
w Betlejem”. Organizatorem konkursu dla uczniów szkół podstawowych i przedszkoli było Sochaczewskie Centrum Kultury w Chodakowie. Jury, które w swej ocenie brało pod uwagę kreatywność, oryginalność, estetykę, samodzielność i dobór materiałów doceniło pracę naszych uczennic. W kategorii „ Kartka świąteczna” II miejsce zostało przyznane Juliannie Kwiatkowskiej natomiast III miejsce Dorocie Wrzesińskiej. Obydwie dziewczynki są uczennicami kl. IIb. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

06.12.2022