przejdź do Sochaczew.pl
Sochaczew
369736 odwiedzin

Rok szkolny 2022/2023

A A A

1. Konkurs plastyczny dla uczniów szkół podstawowych ,,Na straży ojczystego nieba" 

I grupa wiekowa

I miejsce  Nikola Lisowska kl. IIIb

II miejsce Julia Kasińska kl. IIIb

III miejsce Julia Strzelecka kl. IIIb

 

II grupa wiekowa 

I miejsce Aleksander Kluczyk kl. Vb

II miejsce Natalia Dukalewska kl. VIIa

III miejsce Julia Wawryszczyk kl. VIa

 

III grupa wiekowa 

I miejsce Antoni Komorowski kl. VIIa

II miejsce Julia Sobiech kl. VII b


 

2. II Powiatowe zawody lekkoatletyczne

60 m. chłopcy 

I miejsce Okolita Anton kl. VI C

II miejsce Milczarek Antoni kl. VI A

 

60 m. dziewczęta

II miejsce Lana Chudy kl. IV B

III miejsce Natalia Chaber kl. V B

 

1000 m. chłopcy 

I miejsce Tigran Sobolik kl. VI A

II miejsce Jan Pisarek kl. VI A

 

1000 m. dziewczęta

II miejsce dziewczęta 

II miejsce Maja Pietrak kl. VI B

III miejsce Amelia Markowska kl. VI C 

 

600 m. dziewczęta 

I miejsce Wiktoria Kiełbasińska kl. VI B

 

skok w dal dziewcząt 

I miejsce Amelia Markowska kl. VI C

III miejsce Nicola Hetmanowska kl. VI A

 

rzut piłeczką palantową dziewcząt 

II miejsce Zofia Poryszewska kl. V B

 

3. Powiatowy konkurs małych form  ludowych „ Zlot Folk”

 wyróżnienie dla zespołu w kategorii wiekowej 11- 13 lat
 skład zespołu:

Amelia Starzyńska kl. VIIIf
Karolina Ciura kl. VIIIf
Michalina Kochanowska kl. VIIId

 

4.Powiatowe zawody lekkoatletyczne –  „ Czwartki lekkoatletyczne”

  60 m. chłopcy
       II miejsce  Antoni Milczarek kl. VIa
       III miejsce Anton Okolita kl. VIc
       III miejsce Piotr Jeznach kl. IVa

  60 m. dziewczęta
       II miejsce lena Chudy kl. IVb

  300 m. dziewczęta
       II miejsce Oliwia Redes kl. VIa
       III miejsce Zofia Poryszewska kl. Vb

  1000 m. chłopcy
        III miejsce Jan Pisarek kl. VIa

  skok w dal chłopcy
        Anton Okolita kl. VIc

  skok w dal dziewczęta
        I miejsce Oliwia Redes kl. VIa
        III miejsce Amelia Markowska kl. VIc

   rzut piłeczką palantową dziewcząt
        II miejsce Zofia poryszewska kl. Vb

5. Szkolny konkurs literacko – plastyczny   „ Strofy znad Bzury”

      I miejsce

        Zosia Orlińska kl. IIIa
        Karolina Stencel kl. IIIa
       Julia Strzelecka kl. IIIa
       Aleksandra Gorzelak kl. VIIIc
       Aleksander Kluczyk kl. Vb
       Julia Bartosik kl. VIa
       Anna Kovtonyuk kl. VIIIb

    II miejsce

        Tobiasz Pałuba kl. IIIa
         Maja Szymonowicz kl. IIIa
         Nikola Maciejewska kl. IIIa
         Luch Karina kl. VIIa
         Aleksandra Szymańska kl. VIIIb
         Adrian Dudziński kl. IIIa
        Maja Lewandowska kl. Vc
        Nikola Czapulaniec kl. Vc

    III miejsce

        Anna Kniewska kl. VIIIb
        Oskar starzec kl. VIIIb
        Dominik Wrzesiński kl. VIIIb
        Zosia Sokołowska kl. IIIa
        Antoni Paradowski kl. IIIa

6.Powiatowe zawody lekkoatletyczne – „ Czwartki lekkoatletyczne”

      60 m. chłopcy

      II miejsce Krystian Jengojan kl. Vb
      II miejsce Antoni Milczarek kl. VIa
      III miejsce Anton Okolita kl. VIc

    60 m. dziewczęta
       II miejsce Oliwia Redes kl. VIa

    300 m. dziewczęta
       III miejsce Zofia Poryszewska kl. Vb

    1000 m. chłopcy
        I miejsce Jan Pisarek kl. VIa

    skok w dal chłopcy
        I miejsce Anton Okolita kl. VIc
        II miejsce Antoni Milczarek kl. VIa

   skok w dal dziewczęta
        I miejsce Oliwia Redes kl. VIa

    rzut piłeczką palantową chłopcy
        III miejsce Kacper Połeć kl. IVb
        III miejsce Nazar Sobodaniuk kl. IVb

   rzut piłeczką palantową dziewcząt
        II miejsce Zofia Poryszewska kl. Vb

7. VII Powiatowy Konkurs Piosenki Patriotycznej

        kat. kl. I- III
       soliści
            II miejsce Julia Kasińska kl. IIIb
        zespoły
            I miejsce zespołu z kl. IIIa w składzie:
           Jan Kusy, Zofia Orlińska, Maria Kochanowska

           kat. kl. VII- VIII
            III miejsce Aleksandra Gorzelak kl. VIIIc

8. Powiatowe zawody w koszykówce

          II miejsce – wicemistrzostwo drużyny SP3
          w składzie: Jakub Bajnerman, Hubert Mannani,
                              Jan Pisarek, Joel Robak, Tigran Sobolik, 
                              Adam Szczudło, Adam Jeznach,
                              Gracjan Nowak, Marat Nejman,
                              Jakub Kamiński, Jakub Szymański,

9. Konkurs Pieśni i Piosenki Patriotycznej ,,Polskie Drogi 2022"

kategoria II - szkoły podstawowe - klasy I-III:

NAGRODA II dla Trio: Jan Kusy, Zofia Orlińska, Maria Kochanowska - kl. IIIa

kategoria III - szkoły podstawowe - klasy IV-VIII:

NAGRODA I - Amelia Starzyńska kl. VIII f

WYRÓŻNIENIE - Zofia Wojewoda 

 

 

kontakt