przejdź do Sochaczew.pl
Sochaczew
255898 odwiedzin

kadra 2020/21

A A A

Dyrektor:                    mgr Krzysztof Werłaty

 

Wicedyrektorzy:     mgr Anna Gołębiowska                                                    
mgr Małgorzata Dobrzyńska


pedagog:        mgr Maria Wypijewska

psycholog:       mgr Ludmiła Urbaniak

świetlica:     

kierownik  świetlicy :   mgr Urszula Karazja

                         mgr Wiesława Mikulska

                        mgr Sylwia Pankowska

                        mgr Justyna Wrzesińska- Nowak

                       mgr Agnieszka Malesa

                       

  biblioteka:    mgr Marzena Stasiak

                        mgr Beata Figut

                                     
Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej: 

mgr  Teresa Wilczek , mgr Małgorzata Żakowska            
wych. oddziału przedszkolnego

mgr Anna Matusiak wych. kl. Ia

mgr Elżbieta Tonecka wych. kl. Ib

mgr  Małgorzata Wylot wych. kl. IIa

mgr Zofia Szydełko wych. kl. IIb

mgr Bożena Pietrzak wych. kl IIIa

mgr Jolanta Pisarek  wych. kl. IIIb

mgr Anna Jalowska wych. kl. IIIc

Nauczyciele zespołu humanistycznego:

język polski:   

    mgr Małgorzata Grzymkowska wych. kl. VIf

    mgr Anna Chmielewska- Wardziak  wych. kl. IVc

    mgr Lena Gronecka  wych. kl. VId

  

historia:    mgr Aleksandra Brysiak

język angielski:  
                       mgr Barbara Okraska wych. kl. IVb

                       mgr Michał Sompor

                       mgr  Izabela Wachowska

                       mgr Izabela Winkler  

język niemiecki:  mgr Dorota Pawełek

 plastyka:       

                    mgr Aldona Kłos-Gosik  wych. kl. IVa

muzyka:     mgr Anna Zaremba
                    mgr Aldona Kłos-Gosik

wych-fiz:
           mgr Arkadiusz Karaś wych. kl. VIe

           mgr Anna Kulisiewicz-Misiak  wych. kl. VIb

           mgr Dariusz Górski wych. kl. Va

           mgr Marzanna Popławska

           mgr Ewa Adamkiewicz wych. kl. VIId

          

  religia:    mgr Anna Sarnowska- Żakowska

                 mgr Maria Podkańska

 

Nauczyciele zespołu matematyczno-przyrodniczo-  informatycznego:

matematyka:     
                
 mgr Renata Walisiewicz wych. kl. VIc

                    mgr Anna Żegnałek wych. kl. Vb

                    mgr Ewa Dąbrowska

fizyka:       mgr Renata Walisiewicz

 

przyroda:  mgr Bożena Kopka

                 mgr Violetta Radwańska wych. kl. VIa

biologia:     mgr Violetta Radwańska

geografia:  mgr Violetta Radwańska

technika:  mgr Eugeniusz Jędraszczak

informatyka:
                   mgr Krzysztof Antczak

                  mgr Krystyna Kozłowska

nauczyciele wspomagający:  
                 mgr Elżbieta Księżak

                mgr Magdalena Mikulska

                mgr Bożena Kopka

                mgr Katarzyna Żurawska

kontakt