przejdź do Sochaczew.pl
Sochaczew
313050 odwiedzin

kadra 2021/22

A A A

Dyrektor:     
                         
mgr Krzysztof Werłaty

Wicedyrektorzy: 
                           
mgr Anna Gołębiowska                              

                          mgr Małgorzata Dobrzyńska


pedagog:       
                        
mgr Katarzyna Żurawska

psycholog:      
                             mgr Ludmiła Urbaniak

świetlica:     

kierownik  świetlicy    mgr Urszula Karazja

                                     mgr Wiesława Mikulska

                                    mgr Sylwia Pankowska

                                    mgr Justyna Wzesińska- Nowak

                                   mgr Agnieszka Malesa

  biblioteka:               mgr Marzena Stasiak

                                  mgr Katarzyna Figut

                                      
Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej: 

                 mgr  Teresa Wilczek , mgr Małgorzata Żakowska  wych. kl. Oa

                 mgr Bożena Pietrzak wych. kl Ia

                 mgr Anna Jalowska wych. kl. Ib

                 mgr Anna Matusiak wych. kl. IIa

                mgr Elżbieta Tonecka wych. kl. IIb

                mgr  Małgorzata Wylot wych. kl. IIIa

                mgr Zofia Szydełko wych. kl. IIIb

 

język polski:  

                mgr  Anna Gołębiowska

                  mgr Anna Chmielewska- Wardziak  wych. kl. Vc

                  mgr Lena Gronecka  wych. kl. VIId

                 mgr Małgorzata Grzymkowska wych. kl. VIIf

  

historia:       mgr  Roman Jędraszczak

                    mgr Agnieszka Kącka

                    mgr Katarzyna Figut

język angielski:  
                     mgr Barbara Okraska wych. kl. Vb

                      mgr Michał Sompor

                      mgr  Izabela Wachowska

                      Weronika Orlińska wych. kl. IVa

język niemiecki:  mgr Dorota Pawełek

                             mgr Aneta Paradowska

                             mgr Katarzyna Pilichowska

 plastyka:       
                   
mgr Aldona Kłos-Gosik  wych. kl. Va

muzyka:     mgr Anna Zaremba

                    mgr Aldona Kłos-Gosik

wych-fiz:
                    mgr Arkadiusz Karaś wych. kl. VIIe

                     mgr Anna Kulisiewicz-Misiak  wych. kl. VIIb

                     mgr Dariusz Górski wych. kl. VIa

                      mgr Marzanna Popławska

                  mgr Ewa Adamkiewicz wych. kl. VIIId

religia:   
               
mgr Anna Sarnowska- Żakowska

                 mgr Maria Podkańska

                mgr  Kamila Wawer

                ks. Karol Chrapulski

matematyka:             
                
mgr Renata Walisiewicz wych. kl. VIIc

                     mgr Anna Żegnałek wych. kl. VIb

                    mgr Ewa Dąbrowska

                   mgr Beata Franczuk

fizyka:      
                   mgr Renata Walisiewicz

                   mgr Krzysztof Łajca

chemia :   
                   mgr Beata Franczuk wych. kl. IVc

przyroda: 
               
mgr Bożena Kopka wych kl. IVb

biologia:    
                  mgr Wioletta Radwańska wych. kl. VIIa

                 mgr Bożena Kopka

geografia: 

                 mgr Wioletta Radwańska

technika: 
                   mgr Eugeniusz Jędraszczak

                  mgr Katarzyna Figut

informatyka:             
                   mgr Krzysztof Antczak

                  mgr Sylwia Czułek

edukacja  dla bezpieczeństwa:

                  mgr  Paweł Kocik

doradztwo zawodowe :

                   mgr  Karolina Juczcic

nauczyciele wspomagający: 
                 mgr Elżbieta Księżak

                mgr Magdalena Mikulska

                mgr Bożena Kopka

                mgr Jolanta Pisarek

                  Julia Kowalik

kontakt