przejdź do Sochaczew.pl
Sochaczew
369736 odwiedzin

kadra 2022/23

A A A

Dyrektor:                    

mgr Krzysztof Werłaty

 

wicedyrektorzy:     

 mgr Anna Gołębiowska                                                    

mgr Małgorzata Dobrzyńska


pedagog:       

mgr Katarzyna Żurawska


psycholog:      

mgr  Dorota Klawenek


świetlica:     

kierownik  świetlicy   

 mgr Urszula Karazja

mgr Wiesława Mikulska

mgr Sylwia Pankowska

 mgr Justyna Wrzesińska- Nowak

mgr Agnieszka Malesa


 biblioteka:    

 mgr Marzena Stasiak

mgr  Elżbieta Maciątkiewicz

                                     

 

Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej: 

mgr  Teresa Wilczek , mgr Małgorzata Żakowska    wych. kl. Oa

 mgr  Jolanta Pisarek wych. kl. Ia

 mgr Zofia Szydełko wych. kl. Ib

mgr Bożena Pietrzak wych. kl IIa

 mgr Anna Jalowska wych. kl. IIb

 mgr Anna Matusiak wych. kl. IIIa

 mgr Elżbieta Tonecka wych. kl. IIIb


język polski:   

 mgr  Anna Gołębiowska

 

mgr Anna Chmielewska- Wardziak  wych. kl. VIc

mgr Lena Gronecka  wych. kl. VIIId

mgr Małgorzata Grzymkowska wych. kl. VIIIf

 

historia:   

 mgr Aleksandra Brysiak

mgr  Roman Jędraszczak

mgr Katarzyna Figut wych. kl. IVb


język angielski:  

 mgr Michał Sompor 

mgr Barbara Okraska wych. kl. VIb

mgr  Izabela Wachowska

Weronika Orlińska wych. kl. Va


język niemiecki: 

mgr Aneta Paradowska

Monika Matusiak


 plastyka:    

 mgr Aldona Kłos-Gosik  wych. kl. VIa


muzyka:      

mgr Aldona Kłos-Gosik


wych-fiz:   

 mgr Arkadiusz Karaś wych. kl. VIIIe

 mgr Anna Kulisiewicz-Misiak  wych. kl. VIIIb

 

mgr Dariusz Górski wych. kl. VIIa 

mgr Marzanna Popławska

 

religia:    

 mgr Maria Podkańska

mgr  Kamila Wawer

mgr Anna Zaremba

 ks. Karol Chrapulski


matematyka:     

 mgr Beata Franczuk 

mgr Renata Walisiewicz wych. kl. VIIIc

 mgr Anna Żegnałek wych. kl. VIIb

mgr Ewa Dąbrowska


fizyka:      

mgr Renata Walisiewicz

mgr Krzysztof Łajca


chemia :    

mgr Beata Franczuk wych. kl. Vc


przyroda: 

 mgr Bożena Kopka wych kl.Vb


 

biologia:    

mgr Bożena Kopka

mgr Violetta Radwańska wych. kl. VIIIa


geografia: 

mgr Violetta Radwańska


technika: 

 mgr Katarzyna Figut


informatyka:

 mgr Krzysztof Antczak

mgr Sylwia Czułek wych. kl. IVa


edukacja  dla bezpieczeństwa:

mgr  Aneta Kocik


doradztwo zawodowe :


mgr  Karolina Juczcic


nauczyciele wspomagający:  

mgr Magdalena  Brudka

Julia Kowalik

Monika Matusiak

              

 

                  

 

kontakt