przejdź do Sochaczew.pl
244869 odwiedzin

Rok szkolny 2019/20

A A A

Wyniki konkursów rok szkolny 2019/2020 

1.Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Badmintonie

I miejsce dziewcząt

Łucja Wawer kl. VId, Aleksandra Tempczyk kl. VId

I miejsce chłopców

Kamil Jażdżyk kl. VId, Oskar Edward kl. VId

2. Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Badmintonie

I miejsce dziewcząt awans na zawody międzypowiatowe

Łucja Wawer kl. VId, Aleksandra Tempczyk kl. VId

II miejsce chłopców 

Kamil Jażdżyk kl. VId, Oskar Edward kl. VId

3. Ogólnopolski konkurs plastyczny „ Świat roślin owadożernych”

wyróżnienie srebrne    Karolina Ciura kl. Vf

4. Szkolny konkurs recytatorski dla uczniów kl. I- III-   eliminacje do Powiatowych Dni Retoryki

laureaci

Julia Grzelak kl. IIc

Jakub Bajnerman kl. IIIa

Lena Borowicz kl. IIIc

wyróżnienia

Nicola Hetmanowska kl. IIIa

Amelia Fabisiak kl. IIIc

5. IX Mistrzostwa Polski Młodzików w brydżu sportowym.

W turnieju par mikstowych w stawce 30 par zwyciężyli
Lena Kopowicz i Mateusz Wrzesiński

Najlepszą parą 10 - latków zostali
Maja Jakubiak i Dominik Wrzesiński

W turnieju par open (34 pary)  srebrny medal zdobyli
Dominik i Mateusz Wrzesińscy

W klasyfikacji szkół (32 szkoły) SP nr 3 w Sochaczewie zajęła 2 miejsce

6. Szkolny konkurs literacko- plastyczny „ Strofy znad Bzury”

kategoria - wiersz

I miejsce

Jakub Szymański kl. IVb

II miejsce

Adrianna Mędziak kl. VIe

III miejsce  

Daniel Połeć kl. IVb

kategoria - opowiadanie

I miejsce

Aleksandra Jażdżyk kl. VIa
Agata Kozłowska kl. VId
Michalina Andrzejczak kl. Vc

II miejsce

Albert Kopka kl. VIe
Kacper Brażuk kl. VIa
Ignacy Jaśkiewicz kl. Vc

III miejsce

Zuzanna Wasilewska VId
Kacper Szymonowicz kl. VIa

wyróżnienia

Martyna Dorywalska kl. VIa
Natalia Redes kl. VIa

kategoria - praca plastyczna

I miejsce

Kamil Zaczkowski kl. IIIa
Alicja Figut kl. IIb
Aleksandra Jaśkiewicz kl. IIa

II miejsce

Lena Mrozińska kl. IIIa
Aleksander Kluczyk kl. IIb
Gabriela Brażuk kl. IIIa
Zofia Kasprzycka kl. IIa

III miejsce

 Nikola Hetmanowska kl. IIIa
Adam Szczudło kl. IIIa
Julia Bartosik kl. IIIa
Maksymilian Wojciechowski kl. IIIa
Oliwier Janowski kl. IIIa
Karolina Zaczkowska kl. IIIa
Julia Wawryszuk kl. IIIa
Zofia Zawadzka kl. Ib

wyróżnienia

Laura Nowicka kl. IIa
Julianna Karaczan kl. IIb

7. Powiatowy Patriotyczny Konkurs Plastyczny „ Muzyką malowane”

kategoria kl. I- III

III miejsce 

Aniela Kusy kl. IIIc

kategoria kl. VI- VI

II miejsce  

Szymon Wittan kl. VIa

8. VI Powiatowy Konkurs Piosenki Patriotycznej

kategoria kl. IV-VI – soliści

III miejsce 

Iga Kacprzak kl. VId

kategoria kl. IV-VI – zespoły

II miejsce zespołu w składzie:

Michalina Kochanowska kl. Vd
Michał Wronisz kl. Vc
Victoria Krupa kl. Vc

9. IV Powiatowe Dni Retoryki

kategoria kl. I- III  

wyróżnienie   

Julia Grzelak kl. IIc

kategoria kl. VI- VI

III miejsce „ Brązowy Cyceron”  

Karolina Ciura kl. Vf

wyróżnienie Lena Kopowicz kl.Va

10. Miejski konkurs matematyczny „ Mistrz Tabliczki Mnożenia”           

II miejsce

Jan Brodowicz kl. IVb

III miejsce

Sandra Basior kl. IVa

11. VII Powiatowy Konkurs Ortograficzny „ Ortoludek”

III miejsce  

 Michalina Kochanowska

12. VI Sochaczewski Konkurs Historyczny dla Uczniów Szkół Podstawowych

kategoria I- klasy III

III miejsce

Jan Grzymkowski kl. IIIa

kategoria III - klasy V

I miejsce  

Dominik Wrzesiński kl. Vb

II miejsce

Mateusz Wrzesiński kl. Vb

kategoria IV- klasy VI

III miejsce 

Klara Kisiel kl. VId

13. Eliminacje do Powiatowego Turnieju Tenisa Stołowego

II miejsce 

Aleksandra Jażdżyk kl. VIa
Maja Martinek kl. VIa
Łucja Wawer kl. VId
Iga Kacprzak kl. VId

14. Turniej Rugby TAG

Szkołę reprezentowali:

Kacper Brażuk kl. VIa,
Jakub Ceremański kl. Vc, Oskar Edward kl. VId,
Dominik Florczak kl. Vc, Dawid Hetmanowski kl. VIa,
Patrycja Janiak kl. VId, Kamil Jażdżyk kl. VId,
Maja Kalinowska kl. VIb, Jakub Kupiec kl. VIa,
Mateusz Łukawski kl. Vc, Martyna Małecka kl. VIb,
Tomasz Pęsiek kl. VIe, Michał Rybak kl. VIa, Julia Serafin kl. VId,                                                                                                                                    Kacper Zwierzchowski kl. VIe

kl. VI – I miejsce

najlepszy zawodnik  Kacper Brażuk kl VIa

kl. V – II miejsce

awans uczniów do rozgrywek na szczeblu wojewódzkim

15. Miejski konkurs recytatorski z okazji Światowego   Dnia Pluszowego Misia - 
      „ Misiaczek  Wierszowniaczek”

wyróżnienie

Kamila Ożóg

16. Powiatowy konkurs literacki organizowany przez  Powiatowe Centrum Pomocy  
      Rodzinie pod hasłem „ Przemoc, której nie widać”

III miejsce 

Natalia Wardziak kl. VId

wyróżnienie  

Amelia Sitowska kl. Vb
Agnieszka Nowakowska kl. VId

17. Powiatowy konkurs piosenki w języku angielskim  „ Let, s sing In English”

I miejsce w kategorii zespoły- kl. I- III

w składzie:

Zuzanna Mleczarek kl. IIc
Julia Gorzelak kl. IIc
Piotr Wronisz kl. IIc

18. Powiatowy konkurs „ Świąteczna ozdoba wigilijna”, „ Kartka na Boże Narodzenie”

kl. I- III
kategoria „ Kartka bożonarodzeniowa”

nagroda  II 

Aniela Kusy kl. IIc

kl. IV – VI
kategoria „ Kartka bożonarodzeniowa”

nagroda I     

Maja Martinek kl. VIa 

nagroda  II   

Błażej Zgółka kl. IVb

kategoria „ Ozdoba wigilijna”

wyróżnienie     

Weronika Zawadzka kl. Vc

19. Powiatowy konkurs zbiórki makulatury i puszek  aluminiowych

wyróżnienia 

Franciszek Skomiał kl. Ia
Julia Skomiał kl. Ve
Rozalia Machała kl. Vc
Michał Machała kl. Vc

20. Międzyświetlicowy konkurs plastyczny  na najładniejszą i najciekawszą 

       ozdobę choinkową

I miejsce 

Marcel Ćwiek kl. IIb

21. Szkolny konkurs kolęd       

kl. IV – VI

I miejsce   

Łucja Wawer kl. VId
Amelia Starzyńska kl. Vf


II miejsce 

Aleksandra Sylwestrzak kl. Vb
Michalina Kochanowska kl. Vd


III miejsce

Karolina Ciura kl. Vf
Aleksandra Gorzelak kl. Vc


wyróżnienia  

Julian Chudy kl. Vd
Benedykt Adamski kl. Ve
Michalina Kozłowska kl. IVb

kl. I- III

 I miejsce   

duet Zofia Wojewoda   Lena Chudy kl. Ia
Wiktoria Fiedukowska kl. IIIa

II miejsce 

duet   Karolina i Kamil Zaczkowscy kl. IIIa

III miejsce

Karolina Zaczkowska kl. IIIa

wyróżnienia   

Alicja Figut kl. IIb
Piotr Wronisz kl. IIc
Julia Grzelak kl. IIc

22. XXVI Konkurs na Szopkę Bożonarodzeniową

kat. prace indywidualne

I miejsce    

Maja Martinek kl. VIa

III miejsce

Weronika Zawadzka kl. Vc

wyróżnienie   

Wiktoria Gałkowska kl. VIc   
 

kat. prace zespołowe

I miejsce   

Joanna Kisielewska kl. VIa
Kamelia Wiciak kl. VIa

kat. prace rodzinne

Michalina Wachowska kl. VIc
Maria Wachowska kl. Va

23. Powiatowy Konkurs „Tę książkę warto przeczytać

 wyróżnienie   Lena Kopowicz kl. Va

24. I Powiatowy Konkurs Recytatorski  „ Pchła Szachrajka”

I miejsce    

Zofia Wojewoda kl. Ib

II miejsce   

Alicja Figut kl. IIb

III miejsce   

Aliaksandra Litvinchuk kl. IIIc
Julia Strzelecka oddział przedszkolny

wyróżnienie 

Lena Chudy kl. Ib

25. VII edycja Festiwalu Poezji i Pieśni Patriotycznej
       „ Nie mówię szeptem, gdy mówię skąd jestem”

II miejsce 

Zofia Wojewoda kl. Ib

wyróżnienie 

Aleksandra Sylwestrzak kl. Vb
Amelia Starzyńska kl. Vf
Aleksandra Gorzelak kl. Vc 

26. Miejski konkurs plastyczny „ Ozdoba i kartka
      wielkanocna"

I miejsce  najpiękniejsza ozdoba wielkanocna

Amelia Starzyńska kl. Vf

I miejsce - kartka wielkanocna

Aleksander Guzek kl. VId 

III miejsce - kartka wielkanocna

Filip Kukawski kl. Va

27.  Powiatowy konkurs plastyczny  „Portret Mamy"

I miejsce w kategorii A kl.I-III

Piotr Wronisz kl. IIIc

I miejsce kategorii B kl.IV-V

Jakub Szymański kl. IVb

wyróżnienie w kategorii B kl.IV-V  

Michalina Andrzejczak kl. Vc

I miejsce w kategorii C kl.V-VI

Michalina Wachowska kl. VIc

wyróżnienie w kategorii C kl.V-VI

Patryk Chlebowski kl. VIc

28. IV Biennale Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego  „  Nasi Mniejsi Bracia –gatunki chronione”

Wyróżnienia: kat 7-9

Aniela Kusy kl. IIc   nauczyciel - Anna Jalowska
Dominik Woźniak kl. IIb,  nauczyciel - Jolanta Pisarek
Weronika Więckowska kl. IIc ,  nauczyciel - Bożena Pietrzak

Nagrody: kat 10-12

Iga Kacprzak kl. VId , nauczyciel - Aldona Kłos-Gosik
Piotr Borowski kl. ve,  nauczyciel - Aldona Kłos-Gosik

Wyróżnienia:
Amelia Baszczyc kl IVa , nauczyciel - Aldona Kłos-Gosik
Jakub Pliszka  kl. VI, nauczyciel - Aldona Kłos-Gosik

29. Międzynarodowy Konkurs Matematyczny  „ Kangur 2020”

Klasy 2 – kategoria Żaczek

Wronisz Piotr kl. 2c – wynik bardzo dobry
Kluczyk Aleksander kl. 2b – wyróżniony
Wasilewski Sebastia kl. 2b – wyróżniony

Klasy 3 – kategoria Maluch

Grzymkowski Jan kl. 3a – wyróżniony

Klasy 5 – kategoria Beniamin

Jakubowski Wojciech kl. 5e – wyróżniony
Wronisz Michał kl. 5c – wyróżniony
Wańka Cyprian kl. 5e – wyróżniony
Piłat Jakub kl. 5b – wyróżniony

Klasy 6 – kategoria Beniamin

Kamiński Kacper kl. 6d – wynik bardzo dobry

30. Miejski konkurs plastyczno- techniczny dla oddziałów przedszkolnych
        ''Króliczek wielkanocny''
 

wyróżnienia      

Julia Strzelecka  

Igor Rokicki

                

 

 

 


 

 

 


 

 


       



kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość