PODZIĘKOWANIA

PODZIĘKOWANIE  UCZNIOM

Bardzo dziękuję uczniom, którzy odpowiedzieli na propozycje zajęć w świetlicy szkolnej podczas zdalnego nauczania. Mam nadzieję, że z wyzwań wychowawców korzystało wielu Świetliczaków.

Szczególnie pragnę podziękować tym uczniom, którzy odpowiedzieli na nasze propozycje przesyłając zdjęcia prac. Serdecznie dziękuję Lenie Wójcik uczennicy klasy II a za wiele ciekawych dzieł o różnej tematyce oraz mamie Leny za współpracę. Lena między innymi wykonała wspaniałą pracę wielkanocną z propozycji p. Justyny Wrzesińskiej-Nowak. Wzięła również udział w konkursie „Ziemia moim domem”, którego organizatorem w wersji on-line była p. Sylwia Pankowska. Za wyjątkowe wielkie dzieła wykonane małymi rączkami Lena została wyróżniona nagrodami rzeczowymi i dyplomami. Na propozycję p. Heleny Pukosz w ramach obchodów „Świąt Majowych” odpowiedział uczeń klasy III a Adam Szczudło. Za swoją pracę zdalną otrzymał dyplom.

Jeszcze raz z całego serca dziękuję. Życzę wszystkim dzieciom beztroskich wakacji pełnych ciekawych przygód, radosnych przeżyć, rozwijania swoich zainteresowań, dążenia do poznania nowego  i mierzenia się z nieznanym.

Kierownik świetlicy szkolnej Urszula Karazja

Grono pedagogiczne nauczycieli świetlicy