przejdź do Sochaczew.pl
Sochaczew
284103 odwiedzin

Rok szkolny 2020/21

A A A

Wyniki konkursów rok szkolny 2020/2021

  1.           Szkolny konkurs literacko- plastyczny   „ Strofy znad Bzury”

w kategorii prac plastycznych:

miejsce I

Paweł Sejdak            kl. IIIb

Laura Werner           kl. Ia

miejsce II 

Andri Kondratiuk     kl. Ib

Rozalia Jaworska      kl.IIIc

Jakub Banaszek         kl. IIIc

Antoni Paradowski    kl. Ia

Emilia Kozłowska      kl. Ib

Maciej Komorowski  kl. IIb

Aleksandra Jaśkiewicz kl. IIIa

Agata Dąbrowska       kl. IIa

Franciszek Stroński    kl. IIa

       w kategorii literackiej:

I miejsce

Hanna Fiołek    kl.VIc

Helena Łaś        kl. Vb

II miejsce 

Julia Bartosik    kl. IVa

Daniel Połeć           kl. Vb

Jakub Szymański   kl. Vb


2. XIV powiatowy międzyświetlicowy konkurs  plastyczny na najładniejszą

        i najciekawszą OZDOBĘ    CHOINKOWĄ


         nagroda główna Lenia Wójcik kl. IIIa  

         wyróżnienia  

                   Izabela Leśniewska kl. I b 

                   Maria Kasprzycka kl. III a  

                   Zofia Kasprzycka kl. III a  

                   Tomasz Sałyga kl. I b 

                   Julia Bartosik kl. IV a. 

 

 3. Powiatowy Konkurs Kolęd i Pastorałek      „ Hej! Kolęda, Kolenda”
                III m- ce    Amelia Stażyńska kl. VIf

           wyróżnienie   Lena Chudy kl. IIb


4.  Ogólnopolski Dziecięcy Festiwal Kolęd i Pastorałek   „ Atrium 2021”

            wyróżnienie   Amelia Stażyńska kl. VIf


5. XVIII powiatowy Konkurs Literacki „ Tę książkę  warto przeczytać”

                       wyróżnienie  Julia Bartosik kl. IVa


6. Powiatowy konkurs „ Na najładniejszą ozdobę   wielkanocną”- org. Młodzieżowy   
    Ośrodek  Wychowawczy w Załuskowie

              I miejsce Jakub Bajnerman kl. IVa

           wyróżnienia Jan Grzymkowski kl. IVa
                                  Maria Wachowska kl. VIa
                                  Jakub Szymański kl. Vb
                                  Cyprian Wańka kl. VIe


7. Powiatowy konkurs „ Najpiękniejsza ozdoba wielkanocna , kartka wielkanocna”

    kat. Najpiękniejsza ozdoba wielkanocna
                III miejsce    Aleksandra Gorzelak kl. VIc


8. VIII Ogólnopolski Festiwal Poezji i Pieśni  Patriotycznej „ Nie mówię szeptem,
      gdy mówię skąd  jestem”

      kat. pieśń patriotyczna
              II miejsce Amelia Starzyńska kl VIf
           wyróżnienie   Weronika Żegnałek kl. VIc


9. Powiatowy konkurs fotograficzny „ Cztery pory roku- Zima”

          wyróżnienie    - Mateusz Łukawski kl. VIc

 

10. XXXXI Mały Konkurs Recytatorski

  kat. kl. I- III
        wyróżnienie  Zofia Wojewoda kl. IIb

  kat. kl. IV – VI
    nagroda Karolina Zaczkowska kl. IVa
    wyróżnienia
                   Hanna Fiołek kl. VIc
                   Helena Łaś kl. Vb
                   Błażej Gąsiorowski kl. VIa

11. Powiatowy konkurs plastyczny „ Kim będę   jak dorosnę”

          I miejsce   Maja Jakubiak kl. VIc
             II miejsce  Michalina Andrzejczak kl. VIc
          wyróżnienie Michalina Bizoń kl. VIc



 

kontakt