przejdź do Sochaczew.pl
Sochaczew
293635 odwiedzin

Rok szkolny 2020/21

A A A

Wyniki konkursów rok szkolny 2020/2021

  1.           Szkolny konkurs literacko- plastyczny   „ Strofy znad Bzury”

w kategorii prac plastycznych:

miejsce I

Paweł Sejdak            kl. IIIb

Laura Werner           kl. Ia

miejsce II 

Andri Kondratiuk     kl. Ib

Rozalia Jaworska      kl.IIIc

Jakub Banaszek         kl. IIIc

Antoni Paradowski    kl. Ia

Emilia Kozłowska      kl. Ib

Maciej Komorowski  kl. IIb

Aleksandra Jaśkiewicz kl. IIIa

Agata Dąbrowska       kl. IIa

Franciszek Stroński    kl. IIa

       w kategorii literackiej:

I miejsce

Hanna Fiołek    kl.VIc

Helena Łaś        kl. Vb

II miejsce 

Julia Bartosik    kl. IVa

Daniel Połeć           kl. Vb

Jakub Szymański   kl. Vb


2. XIV powiatowy międzyświetlicowy konkurs  plastyczny na najładniejszą

        i najciekawszą OZDOBĘ    CHOINKOWĄ


         nagroda główna Lenia Wójcik kl. IIIa  

         wyróżnienia  

                   Izabela Leśniewska kl. I b 

                   Maria Kasprzycka kl. III a  

                   Zofia Kasprzycka kl. III a  

                   Tomasz Sałyga kl. I b 

                   Julia Bartosik kl. IV a. 

 

 3. Powiatowy Konkurs Kolęd i Pastorałek      „ Hej! Kolęda, Kolenda”
                III m- ce    Amelia Stażyńska kl. VIf

           wyróżnienie   Lena Chudy kl. IIb


4.  Ogólnopolski Dziecięcy Festiwal Kolęd i Pastorałek   „ Atrium 2021”

            wyróżnienie   Amelia Stażyńska kl. VIf


5. XVIII powiatowy Konkurs Literacki „ Tę książkę  warto przeczytać”

                       wyróżnienie  Julia Bartosik kl. IVa


6. Powiatowy konkurs „ Na najładniejszą ozdobę   wielkanocną”- org. Młodzieżowy   
    Ośrodek  Wychowawczy w Załuskowie

              I miejsce Jakub Bajnerman kl. IVa

           wyróżnienia Jan Grzymkowski kl. IVa
                                  Maria Wachowska kl. VIa
                                  Jakub Szymański kl. Vb
                                  Cyprian Wańka kl. VIe


7. Powiatowy konkurs „ Najpiękniejsza ozdoba wielkanocna , kartka wielkanocna”

    kat. Najpiękniejsza ozdoba wielkanocna
                III miejsce    Aleksandra Gorzelak kl. VIc


8. VIII Ogólnopolski Festiwal Poezji i Pieśni  Patriotycznej „ Nie mówię szeptem,
      gdy mówię skąd  jestem”

      kat. pieśń patriotyczna
              II miejsce Amelia Starzyńska kl VIf
           wyróżnienie   Weronika Żegnałek kl. VIc


9. Powiatowy konkurs fotograficzny „ Cztery pory roku- Zima”

          wyróżnienie    - Mateusz Łukawski kl. VIc

 

10. XXXXI Mały Konkurs Recytatorski

  kat. kl. I- III
        wyróżnienie  Zofia Wojewoda kl. IIb

  kat. kl. IV – VI
    nagroda Karolina Zaczkowska kl. IVa
    wyróżnienia
                   Hanna Fiołek kl. VIc
                   Helena Łaś kl. Vb
                   Błażej Gąsiorowski kl. VIa

11. Powiatowy konkurs plastyczny „ Kim będę   jak dorosnę”

          I miejsce   Maja Jakubiak kl. VIc
             II miejsce  Michalina Andrzejczak kl. VIc
          wyróżnienie Michalina Bizoń kl. VIc


12. Powiatowy konkurs plastyczny   „ Odczaruj dziecięcy świat- moja wizja 
    rodziny zastępczej” w ramach kampanii   „ Bądź nadzieją na miłość”

           I miejsce  Zuzanna Mleczarek kl. IIIc
              nagroda specjalna  Antoni Orliński kl. IIIc
 

13. Konkurs plastyczny dla szkół  podstawowych  „ MAMA- jej portret”

       KATEGORIA 1 (klasy 0-III)
      
            1 NAGRODA: Julia Strzelecka kl. Ib
            2 NAGRODA: Wiktoria Brewczyńska kl. IIa
            3 NAGRODA: Rozalia Jaworska kl. IIIc

           KATEGORIA 2 (klasy IV-V)
     
           1 NAGRODA: Helena Łaś kl. Vb
           WYRÓŻNIENIE: Julia Sobiech kl. Vb

         KATEGORIA 3 (klasy VI-VIII)
    
         1 NAGRODA: Iga Kacprzak kl. VIId
         2 NAGRODA: Michalina Andrzejczak kl. VIc
         3 NAGRODA: Weronika Żegnałek kl. VIc

14. Konkurs ekologiczny „ Moja wizja Zielonej Planety”

        II miejsce    Rozalia Machała kl. VIa
        III miejsce   Michał Machała  kl. VIa

15. Wojewódzki konkurs piosenki ludowej   „ ZLOT  FOLK”

          wyróżnienie Amelia Stażyńska kl. VIf

16. Międzyświetlicowy konkurs     fotograficzny „ Świetliczaki na ratunek
       pszczołom” – PSZCZOŁA W OBIEKTYWIE

     nagroda główna– Miłosz Malesa kl. Ib

        nagrody Burmistrza Miasta – Julia Bartosik kl. IVa
                                                         Adam Szczudło kl. IVa
        III nagroda   Jakub Bajnerman kl. IVa
        wyróżnienia   Julia Wawryszuk kl. IVa
                               Maja Szymonowicz kl. Ia
                               Marcel Ćwiek kl. IIb

17. Powiatowy konkurs plastyczny   „ TwórCzyStwór-  wyraź swoje emocje  
    kreatywnie”

        I miejsce        Tomasz Sałyga kl. Ib
            wyróżnienie   Julia Strzelecka kl. Ib

18. II edycja międzypowiatowego konkursu piosenki  pod hasłem „ Polska piosenka
      lat 70 i 80- tych

             III miejsce Amelia Starzyńska kl. VIf

19. Mistrzostwa Polski Kobiet do lat 16  w Rugby  VII sezonu 2020/ 2021

             Złoty medal Patrycja Janiak kl VIId
                   jako zawodniczka Klubu Sportowego
                               „ Budowlani”- Łódź

20. I edycja Powiatowego Konkursu    „ Zdrowy styl życia”

                   III miejsce  Michalina Bizoń kl. VIc

21. Powiatowy konkurs fotograficzny „ Najpiękniejsza jest moja mała Ojczyzna”

       kat. „ Symbole”
             I miejsce    Aleksandra Gorzelak kl. VIc

         kat.  „Portrety- zwierzęta”
           III miejsce Aleksandra Gorzelak kl. VIc
         kat. „ Natura”
         wyróżnienia Aleksandra Gorzelak kl. VIc
                                Kacper Pisarek kl. VIf



 

kontakt