Konkurs plastyczny "Ozdoba choinkowa"

ŚWIETLICA  SZKOŁY  PODSTAWOWEJ NR 3  W  SOCHACZEWIE ZAPRASZA  DO  UDZIAŁU  W  KONKURSIE  PLASTYCZNYM „OZDOBA  CHOINKOWA”.

CELE KONKURSU:

• rozbudzanie zainteresowań plastycznych;
  • wdrażanie do aktywności twórczej, rozwijanie wyobraźni, kreatywnego myślenia, ekspresji, wrażliwości estetycznej;
  • czerpanie pomysłów- „natchnienia” z otaczającego świata, tworzenia „ coś z niczego”;
  • ukazywanie przyjemności w tworzeniu, jako zabawy i sposobu na wyrażanie „siebie”.

REGULAMIN KONKURSU:

1. Konkurs kierowany jest do uczniów uczęszczających do świetlicy.
  2. Prace konkursowe mogą być wykonane w dowolnej technice plastycznej (mile widziane prace przestrzenne np. bombki, choinki, mikołaje, renifery, aniołki, bałwanki, śnieżynki i inne ozdoby które można zawiesić na choinkę).
  3. Każdy uczeń może złożyć jedną pracę.
  4. Ocenie podlegać będą prace estetyczne, pomysłowe i samodzielne.
  5. Każda praca powinna zawierać tytuł i czytelny podpis:
  •  imię i nazwisko autora
  •  klasa

6.Zdjęcia prac konkursowych należy przesłać na adres poczty mailowej : sp3podst@op.pl

7.Każdy świetliczak, który weźmie udział w konkursie na „ Ozdobę choinkową” otrzyma dyplom. Najciekawsze prace będą nagrodzone.

TERMIN SKŁADANIA PRAC :

Prace należy składać do 10.12.2020r.

Organizator świetlica szkolna
Odpowiedzialna Justyna Wrzesińska-Nowak