Co to był za bal ?

08.02.2021 r. w świetlicy szkolnej odbył się nieco inny „BAL KARNAWAŁOWO - MASAKOWY”,  ale tym razem nie wspólnie,  lecz w trzech grupach.

Pomimo ograniczeń, dzieci świetnie bawiły się zakładając różnorodne kostiumy. Z radością rywalizowały  w konkursach zręcznościowych. Każdy udział dziecka był wygraną. Nie zabrakło korowodów, pociągu, zabawy kowbojskiej, słynnych „kaczuszek”, „makareny”, czy popisów solowych. Można było wykorzystać elementy tańców latynoamerykańskich (cha-cha, samba, jive) poznanych podczas zajęć świetlicowych. Wszyscy uczestnicy otrzymali cukierki. Dekorację sali przygotowała p. S. Pankowska.

Bal prowadzili: p. U. Karazja i p. D. Gorski we współpracy z p. S. Pankowską i p. J. Wrzesińską-Nowak.

Urszula Karazja