przejdź do Sochaczew.pl
Sochaczew
313057 odwiedzin

Rok szkolny 2021/22

A A A

 

Wyniki konkursów rok szkolny 2021/2022

 

1.Powiatowy konkurs plastyczny  z okazji jubileuszu 141 – lecia Straży
    Pożarnej „ Straż Pożarna wczoraj i dziś”  pod patronatem Starost Sochaczewskiego

   kat. do lat 12

           I miejsce   Maria Wachowska  kl. VIIa

   kat. Do lat 15
           I miejsce Rozalia Machała kl. VIIa


2. Powiatowy konkurs fotograficzny  „ Cztery pory roku - Lato”

   I miejsce   Maria Wachowska  kl. VIa

3. Powiatowy konkurs plastyczny „ Żołnierz Wojsk  Rakietowych”

               I grupa wiekowa
                     I miejsce    Julia Strzelecka kl. IIb
                    II miejsce   Krzysztof Roguski kl. IIb
                    III miejsce  Emilia Kozłowska kl. IIb

              II grupa wiekowa
                    I miejsce    Igor Bluszcz  kl. IIIb
                    II miejsce   Stanisław Osłów kl. IIb

              III grupa wiekowa
                    I miejsce     Filip Kukawski kl. VIIa
                    II miejsce    Julia Bartosik kl. Va
                    III miejsce   Maria Świetlicka kl. IVb

4. XV edycja Powiatowych Dni Retoryki

       kategoria poezja kl. I- III

           „ Złoty Cyceron”- Julia Kasińska kl. IIb
           „ Srebrny Cyceron” – Zofia Wojewoda kl. IIIb
       kategoria poezja kl. IV- VIII

             wyróżnienie  Aleksandra Sylwestrzak kl. VIIb

5. XXVII Powiatowy plastyczny konkurs dla dzieci  „ PLASTEK” –
     „ Wspomnienia   z wakacji”

     kat. kl I- III

         nagroda II      Iga Jankowska kl. IIIa
         wyróżnienia   Nikola Lisowska kl. IIb

6. Szkolny konkurs plastyczny „ Dynio- Rzeźba”

         I miejsce   Mateusz Pawelak kl. IIb
         II miejsce  Krzysztof Roguski kl. IIb
         III miejsce Olek Tłukiewicz kl. IIIa

7. Szkolny konkurs plastyczno- literacko –  fotograficzny  „ Strofy znad Bzury –
      Jesienny Sochaczew”
prace plastyczne – uczniowie nagrodzeni
       Krzysztof Bartosik kl. Ib
       Ksawery Ostrowski kl. Ib
       Kornelia Michalska kl. Ib
       Julian Libera kl. Ib
       Maja Szymonowicz kl. IIa
       Lena Werner kl. IIa
       Jakub Błaszczyk kl. IIa
       Dominik Dziergiewicz kl. IIb
       Jan Szymański kl. IIb
       Miłosz Malesa kl. IIb
 prace literackie – uczniowie nagrodzeni
       Alicja Figut kl. IVb
       Julia Bartosik kl. Va
       Karina Luch kl. VIa
       Helena Łaś kl. VIb
       Daniel Połeć kl. VIb
fotografia – uczennica nagrodzona
      Zuzanna Maciejczak kl. VIa

8. Powiatowy Konkurs Pieśni i Piosenki  Patriotycznej  „ Polskie Drogi”

        kategoria III – szkoły podstawowe klasy IV-VI

        NAGRODA I
                Weronika Żegnałek kl. VIIc
       
NAGRODA III
                Aleksandra Gorzelak kl. VIIc
        WYRÓŻNIENIE
                Amelia Starzyńska kl. VIIf

9. II ogólnopolski festiwal piosenki  „ Dźwięki Wolności Gdynia 2021”
              online
          wyróżnienie
          Amelia Starzyńska kl. VIIf



kontakt