przejdź do Sochaczew.pl
Sochaczew
369734 odwiedzin

Rok szkolny 2021/22

A A A

 

Wyniki konkursów rok szkolny 2021/2022

 

1.Powiatowy konkurs plastyczny  z okazji jubileuszu 141 – lecia Straży
    Pożarnej „ Straż Pożarna wczoraj i dziś”  pod patronatem Starost Sochaczewskiego

   kat. do lat 12

           I miejsce   Maria Wachowska  kl. VIIa

   kat. Do lat 15
           I miejsce Rozalia Machała kl. VIIa


2. Powiatowy konkurs fotograficzny  „ Cztery pory roku - Lato”

   I miejsce   Maria Wachowska  kl. VIa


3. Powiatowy konkurs plastyczny „ Żołnierz Wojsk  Rakietowych”

               I grupa wiekowa
                     I miejsce    Julia Strzelecka kl. IIb
                    II miejsce   Krzysztof Roguski kl. IIb
                    III miejsce  Emilia Kozłowska kl. IIb

              II grupa wiekowa
                    I miejsce    Igor Bluszcz  kl. IIIb
                    II miejsce   Stanisław Osłów kl. IIb

              III grupa wiekowa
                    I miejsce     Filip Kukawski kl. VIIa
                    II miejsce    Julia Bartosik kl. Va
                    III miejsce   Maria Świetlicka kl. IVb


4. XV edycja Powiatowych Dni Retoryki

       kategoria poezja kl. I- III

           „ Złoty Cyceron”- Julia Kasińska kl. IIb
           „ Srebrny Cyceron” – Zofia Wojewoda kl. IIIb
       kategoria poezja kl. IV- VIII

             wyróżnienie  Aleksandra Sylwestrzak kl. VIIb

5. XXVII Powiatowy plastyczny konkurs dla dzieci  „ PLASTEK” –
     „ Wspomnienia   z wakacji”

     kat. kl I- III

         nagroda II      Iga Jankowska kl. IIIa
         wyróżnienia   Nikola Lisowska kl. IIb


6. Szkolny konkurs plastyczny „ Dynio- Rzeźba”

         I miejsce   Mateusz Pawelak kl. IIb
         II miejsce  Krzysztof Roguski kl. IIb
         III miejsce Olek Tłukiewicz kl. IIIa


7. Szkolny konkurs plastyczno- literacko –  fotograficzny  „ Strofy znad Bzury –
      Jesienny Sochaczew”
prace plastyczne – uczniowie nagrodzeni
       Krzysztof Bartosik kl. Ib
       Ksawery Ostrowski kl. Ib
       Kornelia Michalska kl. Ib
       Julian Libera kl. Ib
       Maja Szymonowicz kl. IIa
       Lena Werner kl. IIa
       Jakub Błaszczyk kl. IIa
       Dominik Dziergiewicz kl. IIb
       Jan Szymański kl. IIb
       Miłosz Malesa kl. IIb
 prace literackie – uczniowie nagrodzeni
       Alicja Figut kl. IVb
       Julia Bartosik kl. Va
       Karina Luch kl. VIa
       Helena Łaś kl. VIb
       Daniel Połeć kl. VIb
fotografia – uczennica nagrodzona
      Zuzanna Maciejczak kl. VIa

8. Powiatowy Konkurs Pieśni i Piosenki  Patriotycznej  „ Polskie Drogi”

        kategoria III – szkoły podstawowe klasy IV-VI

        NAGRODA I
                Weronika Żegnałek kl. VIIc
       
NAGRODA III
                Aleksandra Gorzelak kl. VIIc
        WYRÓŻNIENIE
                Amelia Starzyńska kl. VIIf


9. II ogólnopolski festiwal piosenki  „ Dźwięki Wolności Gdynia 2021”
              online
          wyróżnienie
          Amelia Starzyńska kl. VIIf


10. Szkolny konkurs plastyczny „ Kalendarz Adwentowy”

            I   miejsce   Wojciech Jakubowski kl. VIIc
            II  miejsce  Ignacy Jaśkiewicz kl. VIIc
            III miejsce Aleksandra Gorzelak kl. VIIc

     wyróżnienia
              Nadia Paduch Kinga Zielińska kl. VIIc
              Maja Poryszewska Patryk Manani kl. VIIa
              Maja Jakubiak kl. VIIc
              Hanna Fiołek kl. VIIc    


11. XV powiatowy międzyświetlicowy  konkurs plastyczny na najładniejszą
        i najciekawszą OZDOBĘ CHOINKOWĄ

          wyróżnienie   Marcel Ćwiek kl. IIIb


12. Szkolny konkurs świetlicowy na najładniejszą i najciekawszą
           OZDOBĘ CHOINKOWĄ
   kl. I - III

         I miejsce
             Marcel Ćwiek kl. IIIb, Miłosz Malesa kl. IIb,
             Izabela Leśniewska kl. IIb, Aleksandra Kęska kl. Ib,
             Maja Szymonowicz kl. IIa
         II miejsce
            Natalia Durzyńska kl. Ia, Wiktoria Zielińska kl. IIIa,
            Julia Strzelecka kl. IIb, Maciej Komorowski kl. IIIb,
            Małgorzata Komorowska kl. Ia, Tomasz Sałyga kl. IIb,
            Aleksandra Kołaczyńska kl. Ia, Julia Kasińska kl. IIb,
            Jakub Kasiński kl. Ib
         III miejsce
             Igor Sobczyk kl. IIa, Maksymilian Rojewski kl. Ia
         wyróżnienia
             Maja Krawczyk kl. IIIa, Agata Dąbrowska kl. IIIa

   kl. IV- VIII
          I miejsce
             Antoni Milczarek kl. Va, Julia Wawryszuk kl. Va
              Adam Szczudło kl. Va
       II miejsce
              Jakub Bajnerman kl. Va
       III miejsce   
             Joel Robak kl. Va      


13. IV Powiatowy Konkurs Kolęd  i Pastorałek „ Jam jest Dudka”

           kategoria kl. I- III
            wyróżnienie  Zofia Wojewoda kl. IIIb

           kategoria kl. VII – VIII
            II miejsce Amelia Starzyńska kl. VIIf
            wyróżnienie  Aleksandra Gorzelak kl.VIIc


14. Miejski konkurs plastyczny  „ # Murem za Polskim Mundurem”

             kat. kl. I- III
       I miejsce   Tomasz Sałyga kl. IIb
       II miejsce  Kamila Ożóg kl. IIb
       III miejsce Julia Strzelecka kl. IIb

       kat. kl. IV- VIII
        I miejsce   Maria Wachowska kl. VIIa

II miejsce  Sandra Basior  kl. VI A
        wyróżnienie   Krystian Kacprzak kl. VIIe


15. Powiatowy konkurs fotograficzny ,,Boże Narodzenie w obiektywie"

      wyróżnienie Aleksandra Gorzelak kl. VII c


16. Miejski konkurs plastyczny "Wyglądasz znajomo"

wyróżnienia   Jakub Bajnerman kl. Va

     Martyna Janiak kl. VIIc

     Jakub Szymański kl. VIIb


17. 42 edycja Małego Konkursu Recytatorskiego

wyróżnienie Aleksandra Sylwestrzak kl.VIIb


18. Ogólnopolski konkurs plastyczny „ Cuda i dziwy”

          wyróżnienie Nikola Jeznach – oddział przedszkolny 

19. Szkolne Mistrzostwa Powiatu Sochaczewskiego w pływaniu

kategoria - klasy I-III chłopcy 25m styl dowolny:

II miejsce Dawid Stefaniak kl. IIA

kategoria - klasy VII-VIII dziewczyny 50m styl dowolny:

III miejsce Maria Wachowska kl. VIIA

wyścigi sztafet - klasy I-III 4x25m :

I miejsce sztafeta SP3

skład:

Maja Szymonowicz kl. IIA

Oliwia Bizoń kl. IIIB

Jan Szymański kl. IIB

Dawid Stefaniak kl. IIA

wyścigi sztafet - klasy VII-VIII 4x50m :

II miejsce sztafeta SP3

skład:

Michalina Bizoń kl. VIIC

Maria Wachowska kl. VIIA

Antoni Bień kl. VIIA

Antoni Nowak kl. VIIB 

 

20. II edycja powiatowego konkursu  „ Najpiękniejsza ozdoba wielkanocna”

        I miejsce       Weronika Przewoźna kl. VIId
        III miejsce    Jakub Szymański kl. VIb
        wyróżnienia  Filip Kukawski kl. VIIa
                               Michalina Andrzejczak kl. VIIc

21. IX Festiwal Poezji i Pieśni  Patriotycznej „ Nie mówię szeptem,  gdy mówię
      skąd jestem”
           wyróżnienia Amelia Starzyńska kl. VIIf
                                 Aleksandra Gorzelak kl. VIIc
                              

22. Szkolny konkurs języka angielskiego  „ Z ANGIELSKIM ZA PAN BRAT”

    uczniowie z najwyższą ilością punktów kl. IV

            Zuzanna Żakowska kl. IVc
            Laura Nowicka kl. IVb
            Dorota Karwas kl. IVc

     uczniowie z najwyższą ilością punktów kl.V

             Kamil Zaczkowski kl. Va
             Karolina Zaczkowska kl. Va
             Jan Grzymkowski kl. Va
             Jakub Bajnerman kl. Va

    uczniowie z najwyższą ilością punktów kl.VI

             Natalia Dukalewska kl. VIa
             Michalina Kozłowska kl. VIb
             Nikola Chmielewska kl. VIa

uczniowie z najwyższą ilością punktów kl.VII- VIII

            Natalia Wardziak kl. VIIId
            Wiktoria Starzec kl. VIIId
            Amelia Grzywińska kl. VIIId
            Wojciech jakubowski kl. VIIe


23. Powiatowy konkurs plastyczny „ Najpiękniejsza ozdoba świąteczna”
     „ Kartka wielkanocna”

            II miejsce Maria Wachowska kl. VIIa


24. Powiatowy konkurs plastyczny „ Nie dajmy się wirusom”

         kat. kl. I- III
              II miejsce    Julianna Kwiatkowska kl. Ib
              wyróżnienie Zofia Lęcznar kl. Ib

25. Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu  Drogowym - etap rejonowy

                IV miejsce zespołu w składzie:
                      Krzysztof Gawroński kl. VIIe
                      Hubert Kamiński kl. VIIe
                      Hubert Krawczyk kl. VIb
                      Artur Pajkowski kl. VIIb

 

26. XI powiatowy konkurs fotograficzny  „ Pamiętajcie o ogrodach – z książką
       wśród pól, łąk i lasów”

                       II miejsce   Aleksander Kluczyk kl. IVb

 

27. Międzynarodowy konkurs  Kangur Matematyczny 2022

     kategoria Beniamin
          wyróżniony   Jakub Bajnerman kl. Va
                                  Jan Brodowicz kl. VIb

     kategoria Kadet
          wyróżniony     Rafał Warpechowski kl. VIIc
                                   Mateusz Wrzesiński kl. VIIb


28. Wojewódzki konkurs plastyczny „ Portret Mamy”

        kat. kl. 0 – III
           I miejsce Marcelina Ulicka kl. IIIa
           II miejsce Julia Kasińska kl. IIb
           III miejsce Julia Strzelecka kl. IIIb
        wyróżnienie
          Kiryl Yukowich kl. Ia
          Dominik Dziergiewicz kl. IIb

       kat. kl. VI – VIII
          III miejsce Aleksandra Gorzelak kl. VIIc


29. Szkolny konkurs plastyczny „ Ja i moja rodzina”

      I-mce Wiktoria Fiedukowska kl. 5a
      II m-ce Kamil Zaczkowski kl.5a
      III m-ce Antek Milczarek kl. 5a


30. Szkolny Konkurs Talentów

  Klasy I-III

  1 miejsce – Laura Donat

2 miejsce – Jan Szymański

3 miejsce – Izabela Leśniewska / Emilia Kozłowska

 

Klasy IV- VIII

  1 miejsce – Amelia Starzyńska, Karolina Ciura, Anna Nimczenko

2 miejsce – Lena Borowicz

Wyróznienia: Jakub Bajnerman, Adam Chmielewski, Bartosz Górz

 

31. Zawody lekkoatletyczne o Puchar Burmistrza Miasta Sochaczew

    rzut piłeczką palantową
     kl. IV     
            III miejsce  Zofia Poryszewska kl. IVb
     kl. V- VI
            I miejsce Natalia Radomska kl. VIa
            II miejsce Mateusz Mergner kl. VIb

    skok w dal
     kl. VII – VIII
              I miejsce Kamil Jażdżyk kl. VIIId
              II miejsce Natalia Hoyer kl. VIId

     bieg na 300m.
      kl. IV
                III miejsce Agata Kącka kl. IVa

      bieg na 60m.
       kl. V – VI
                 III miejsce Natalia Grzywińska kl. VIa
                 III miejsce Mateusz margner kl. VIb

      sztafeta 4x 300m.
            II miejsce sztafety dziewcząt z SP3 w składzie:
              Natalia Grzywińska, Natalia Radomska,
              Wiktoria Kiełbasińska, Maja Pietrak
            III miejsce sztafety chłopców z SP3 w składzie:
               Mateusz Mergner, Daniel Połeć, Jakub Kamiński,
               Jakub Szymański

       skok w dal
         kl. VII – VIII
               Kamil Jażdżyk kl. VIIId
               Natalia Hoyer kl. VIId

       bieg na 100m.
          kl. VII – VIII
                I miejsce Kamil Jażdżyk kl. VIIId
                II miejsce Kacper Kamiński kl. VIIId

      bieg na 600m.
                I miejsce Natalia Hoyer kl. VIId

       sztafeta 4x 300m.
          I miejsce sztafety chłopców z SP3 w składzie:
             Jażdżyk Kamil, Oskar Edward,
             Mateusz Łukawski,  Kacper Kamiński

   najlepsi zawodnicy zawodów
             Kamil Jażdżyk, Natalia Hoyer
                

32. Międzyszkolny konkurs recytatorski  „ Pchła Szachrajka”

         I miejsce  Krzysztof Bartosik kl. Ib
         II miejsce Julia Kasińska kl. IIb
    wyróżnienia Lana Werner kl. IIa
                          Małgorzata Komorowska kl Ia

33. Powiatowy konkurs plastyczny  „ TwórCzyStwór”- wyraź swoje emocje
      kreatywnie

          I miejsce    Julia Wawryszuk kl. Va
          III miejsce Agata Kącka kl. IVa

34. Miejski konkurs ekologiczny „ Moja wizja zielonej planety”

              I miejsce Rozalia Machała kl. VIIa

35. Powiatowy konkurs na prezentację multimedialną „ Być kobietą, być kobietą”

      
                      wyróżnienia  Iga Kacprzak kl. VIIId
                                            Michalina Andrzejczak kl VIIc

36. Miejski konkurs techniczny z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi - ,,Przyroda z mojej wyobraźni"

wyróżnienie Nikola Lisowska kl. IIB 

     Semen Bondariev kl. IA

 37. IX edycja konkursu plastycznego ,,Poezja ks. Jana Twardowskiego w obrazach"

I miejsce Ignacy Jaśkiewicz kl. VII C

 

38. XVI edycj konkursu fotograficznego ,,Najpiękniejsza jest moja mała Ojczyzna"

III miejsce Filip Kukawski kl. VII A

wyróżnienie Michalina Bizoń kl. VII C

Kacper Pisarek kl. VII F

 

39. Powiatowy konkurs Wakacyjna Piosenka Inscenizowana „ Zielony  Chodaczek”

                      I miejsce Amelia Starzyńska kl. VIIf

 

40. II powiatowy konkurs promujący  „ Zdrowy styl życia”

                    II miejsce Weronika Żegnałek kl. VIIc
                    III miejsce Michalina Bizoń kl. VIIc

 

 

 

 


 



kontakt