Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

 

Zapoznaj się z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI I PLIKÓW COOKIES.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Sobota, 25 maja 2024
Imieniny: Grzegorz, Urban, Magda
pochmurno
15°C

Rok szkolny 2018/19

Wyniki konkursów rok szkolny 2018/2019

 

1.Miejski konkurs wiedzy o Janie Pawle II pod hasłem
   „ Jan Paweł II- papież wolności”

       I   miejsce  Paulina Kasprzak kl. VIc
      II  miejsce  Wojciech Jakubowski kl. kl. IVe
      III miejsce Amelia Jarota kl. Vb

2. Szkolny konkurs  literacko- plastyczny „ Strofy znad Bzury-    
    Niepodległość  w oczach dziecka”

      kategoria „wiersz”
      I miejsce  Daniel Połeć kl. IIIb
      II miejsce Wojciech Jakubowski kl. IVe
                      Martyna Dorywalska kl. Va

      wyróżnienia   Mikołaj Jałmień kl. VId
                            Rafał Kalbarczyk kl. VId
                            Dominik Wrzesiński kl. IVb
                            Mateusz Wrzesiński kl. IVb
       kategoria „ praca plastyczna”
                            I miejsce  Karolina Zaczkowska kl. IIa
                            II miejsce Lena Jurkiewicz kl. IIa
                            Lena Mrozińska kl. IIa
                            Oliwia Redes kl. IIa
                            Szymon Socha kl. IVe
                            III miejsce  Adam Jeznach kl. IIa
                            Nikola Hetmanowska kl. IIa
                            Oliwier Jaworski kl. IIa


3. Powiatowy patriotyczny konkurs plastyczny    „ Muzyką malowane”

                        wyróżnienie Michalina Bizoń kl. IVc

 

4. V Powiatowy Konkurs Piosenki Patriotycznej

                            III miejsce Bartosz Ciura kl. VIb

 

5. Szkolny konkurs recytatorski dla uczniów kl. I- III- eliminacje  do Powiatowych Dni Retoryki

              I   miejsce Amelia Fabisiak kl. IIc
              II miejsce Jakub Bajerman kl. IIa
              wyróżniania  Alicja Figut kl. Ib
                                   Lena Brodowicz kl. IIc

 

6. Szkolny konkurs recytatorski dla uczniów kl. VI- VI- eliminacje do Powiatowych   Dni Retoryki

          wyróżnieni  Aleksandra Sylwestrzak kl. IVb
                                Victoria Krupa kl. IVc
                                Maja Fedorowicz kl. IVd
                                Iga Kacprzak kl. Vd
                                Wiktoria Włodarczyk kl. Vc

 

7. Mistrzostwa Powiatu Sochaczewskiego w Pływaniu Drużynowym

                 II miejsce drużyny chłopców w składzie:
                Jan Borek, Michał Wronisz, Rafał Warpechowski
                Antoni Nowak, Antoni Owczarzak, Oskar Starzec
                Jakub Białas, Szymon Baszczyc, Ivo Mroziński
                Antoni Mikołajczyk, Mikołaj Martinek, Maks Andrzejczak

 

8. Powiatowy konkurs literacki „ Świat bez przemocy’ pod   hasłem „ Zawsze zostaje ślad- wirtualna rzeczywistość i jej zagrożenia”

                wyróżnienia Aleksander Guzek kl. Vd
                                    Amelia Wardziak kl. VIb

 

10. XVI edycja konkursu zbiórki makulatury i puszek  aluminiowych

                wyróżnienia    Jakub Piłat kl. IVb
                                       Aleksandra Gorzelak kl. IVc
                                       Martyna Janiak kl. IVc
                                       Julia Strońska kl. IVe

 

11. XIII Powiatowe Dni Retoryki
                kategoria poezja
                Srebrny Cyceron   Aleksandra Sylwestrzak kl. IVb

 

12. V Powiatowy Sochaczewski Konkurs Historyczny  dla uczniów szkół podstawowych „ Polskie drogi  do wolności”

                kategoria -  kl. III  
                II miejsce Hubert Krawczyk kl. IIIb
                II miejsce drużyny kl. III w turnieju historycznym
                kategoria -  kl. IV
                wyróżnienie Kornelia Jaworska kl. IVc
                kategoria -  kl. V
                II miejsce Klara Kisiel kl. Va
                kategoria -  kl. VI
                III miejsce Wiktoria Łunkiewicz kl. VId

 

13. Międzyszkolny konkurs matematyczny „ Mistrz tabliczki mnożenia”

                I miejsce  Dominik Wrzesiński kl. IVb

 

14. Powiatowy konkurs piosenki w języku angielskim   „ LET, S SING IN ENGLISH”

                kategoria kl. I- III

                III miejsce zespołu w składzie: Natalia Dukaczewska kl. IIIa
                                                                 Zuzanna Maciejczak kl. IIIa

                kategoria kl. VI- VI

                II miejsce Bartek Ciura kl. VIb

 

15. Mikołajkowe Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Sochaczewa

                kategoria I ( rocznik 2011/ 2010)

               I miejsce Lana Mrozińska kl. IIa
               V miejsce Wojciech Pawelec kl. IIb

               kategoria II ( rocznik 2009/ 2008)

               IV miejsce Antoni Nowak kl. IVb
               V miejsce Michał Wronisz kl. IVc

               zespołowo w roczniku 2011/ 2009

               I miejsce zespołu w składzie:
               Lena Mrozińska
               Weronika Przewoźnik
               Wojciech Pawelec
               Michał Wronisz

 

16. Międzyszkolny Turniej Dziewcząt i Chłopców w Badmintonie

                I miejsce dziewcząt: Łucja Wawer
                                                 Aleksandra Tempczyk

                II miejsce chłopców: Kamil Jażdżyk
                                                 Oskar  Edward

 


17. III Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Piosenek Świątecznych w językach obcych dla szkół podstawowych

                wyróżnienie   Karolina Ciura kl. IVf

 

18. Konkurs na ozdobę świąteczną i kartkę bożonarodzeniową
                  II miejsce   Natalia Redes kl. Va

 

19. Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Badmintonie

                  II miejsce Łucja Wawer kl. Vd
                                  Aleksandra Tempczyk kl. Vd
                  III miejsce Kamil Jażdżyk kl. Vd
                                  Edward Oskar kl. Vd


20. Międzyświetlicowy konkurs plastyczny na najładniejszą ozdobę choinkową

                  wyróżnienie   Agata  Kącka kl. Ia

 

21. Szkolny Konkurs Kolęd  

     kl. I- III
                   I miejsce Zuzanna Płocińska kl. Ib
                   II miejsce Wiktoria Fiedukowska kl. IIa
                   III miejsce Karolina Zaczkowska kl. IIa
                   wyróżnienie Julia Sobiech kl.

    kl. IV- VI
                 I miejsce Weronika Żegnałek kl. IVc
                 II miejsce Bartosz Ciura kl. VIb
                 III miejsce duet Michalina Kochanowska kl. IVd
                                          Izabela Dobrzyńska kl. IVd
     wyróżnienia Zuzanna Starzec kl. VIb
                         Hanna Fiołek kl. IVc
                         Benedykt Adamski kl. IVe

 

22. III Powiatowy Konkurs Kolęd i Pastorałek  „ Jam jest dudka”

          kl. I- III
                         II miejsce zespołu w składzie:
                         Kamil Zaczkowski kl. IIa
                         Karolina Zaczkowska kl. IIa
                            Gabriela Brażuk kl. IIa

        kl. IV- VI
                         III miejsce  Bartosz Ciura kl. VIb

 

23. Szkolny konkurs języka angielskiego „ Z angielskim za pan brat”

        kl. IV
                        I miejsce Kacper Pisarek kl. IVf
                        II miejsce Zofia Jarota kl. IVd
                        III miejsce Krystian Kacprzak kl. IVe
                        wyróżnienia  Weronika Zawadzka kl. IVc
                                             Kornelia Matuszewska kl. IVa
                                             Bartosz Górz kl;. IVd
                                             Aleksandra Gorzelak kl. IVc

         kl. V
                         I miejsce  Natalia Wardziak kl. Vd
                         II miejsce Maja Martinek kl. Va
                         III miejsce Iga Kacprzak kl Vd
                                          Sebastian Kuciapski kl. Va
                         wyróżnienia Marcin Czerwonka kl. Ve
                                             Wiktoria Starzec kl. Vd
                                             Kacper Brażuk kl. Va

      kl. VI
                          I miejsce Natalia Borkowska kl. VId
                          II miejsce Amelia Wardziak kl. VIb
                          III miejsce Wiktor Dobrzyński kl. VIc
                                           Kacper Hepner kl. VIc
                          wyróżnienia Zuzanna Niedzielska kl. VIa
                                              Miłosz Pruski kl.VIa kl. VIa
                                              Maksymilian Andrzejczak kl. VIb
                                              Mateusz Martinek kl. VIa

 

24. Miejski konkurs piosenki „ Zaczarowany bajek świat”dla dzieci świetlicowych

                           II miejsce Wiktoria Fiedukowska
                           III miejsce Piotr Wronisz

 

25. VI Powiatowy festiwal Poezji i Pieśni  Patriotycznej  „ Nie mówię szeptem, gdy mówię skąd jestem”

                           kategoria – pieśń patriotyczna
                           III miejsce Bartosz Ciura kl. VIb
                           wyróżnienie Weronika Żegnałek kl. IVc
                           kategoria – poezja patriotyczna
                           wyróżnienie  Aleksandra Sylwestrzak kl. IVb

 

26. Projekt „ KOMIKS  BLIŹNIACZY ”

                           nagrodzone   Natalia Wardziak kl. Vd
                                                 Weronika Zawadzka kl. IVc

 

27.   XVI edycja  powiatowego konkursu  „Tę książkę warto przeczytać”  

                            wyróżnienie w kategorii klas I-III   Alicja Figut

                            III miejsce w kategorii klas I-III  Helena Łaś

                            III miejsce w kategorii klas IV-VI   Lena Kopowicz
                            oraz nagroda specjalna ufundowana przez Poradnię Psychologiczno- Pedagogiczną

 

28. Powiatowy konkurs wokalny „ DO, RE, MI”

                             III miejsce Bartosz Ciura kl. VIb

 

29. Konkurs plastyczno- techniczny dla 5 i 6- ciolatków „ Niezwykły instrument muzyczny”

                             III miejsce Dawid Cendecki
                             wyróżnienie Maja Szymonowicz

 

30. Klubowy turniej par brydża sportowego „Pierwszy krok” o puchar Wójta Gminy Sochaczew po rozegraniu 20 rozdań
                             III miejsce  Mateusz i Dominik Wrzesińscy kl. IVb 

        w klasyfikacji drużynowej
                             III miejsce  SP. nr 3 w Sochaczewie 

 

31. Powiatowy konkurs plastyczny „ Ozdoba wielkanocna”,  „ Kartka wielkanocna”

                            I miejsce  Milena Wajda kl. Ve

 

32. IV edycja Powiatowego Konkursu „ List do…”

                            wyróżnienie  Wiktoria Gałkowska kl. Vc

 

33. XXXIX Mały Konkurs Recytatorski

         kl. I- III
                           wyróżnienie  Jakub Bajnerman kl. IIa
         kl. IV- VI
                           wyróżnienie  Lena Kopowicz kl. IVa

 

34. Powiatowy konkurs „ Mistrz Języka Polskiego”

                           wyróżnienie   Urszula Walisiewicz kl. VIc
                                                 Klara Kisiel kl. Vd

 

35. XV edycja powiatowego konkursu „ Wydajemy własną książkę” – tytuł  „ Zaczęło się na dworcu w Sochaczewie”

                           I miejsce   Gabriela Ostaszewska kl. IIIb

                           II miejsce  Hanna Fiołek  kl. IVc


36. Europejskie Biegi Młodych Olimpijczyków – Bielice 2019 

        rocznik 2009 
        dziewczęta      XIII miejsce Maja Fedorowicz
        chłopcy           IV miejsce Dawid Jażdżyk

        rocznik 2010  dziewczęta   
                                X miejsce Natalia Hoyer
        rocznik 2006  dziewczęta   
                                VIII miejsce Urszula Walisiewicz

 

37. Międzynarodowy konkurs matematyczny „ Kangur 2019”

                               wynik  bardzo dobry  Mateusz Wrzesiński kl. IVb

                               wyróżnienia

                               Joel Robak kl. IIa

                               Sandra Basior kl. IIIa

                               Rafał Warpechowski kl. IVc

                               Dominik Wrzesiński kl. IVb

                               Kacper Pisarek kl. IVf

                               Wojciech Jakubowski kl. IVe

                               Kacper Hepner kl. VIc

 

38. III edycja miejskiego konkursu „Cztery pory roku w wierszu i piosence”

                               III miejsce   Julia Grzelak kl. Ic
                               wyróżnienie Alicja Figut kl. Ib

 

39. VI edycja miejskiego konkursu plastycznego   „ Moja ulubiona pora roku”

                              II miejsce Wiktoria Zakrzewska kl. Ic

 

40. Ogólnopolski konkurs z języka angielskiego „ Panda 2019”

                              I miejsce     Wojciech Jakubowski kl. IVe
                              wyróżnienia   Filip Twardowski kl. Ve
                                                    Sebastian Kuciapski kl. Va

 

41. XXVI Powiatowy Plastyczny Konkurs dla dzieci „ Plastek” pod hasłem „ Zwierzęta i ich rodziny”

                              III miejsce  Rozalia Jaworska kl. Ic

 

DO GÓRY
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.