Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

 

Zapoznaj się z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI I PLIKÓW COOKIES.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Sobota, 25 maja 2024
Imieniny: Grzegorz, Urban, Magda
pochmurno
18°C

20 lat w Unii Europejskiej

Ocena 0/5

Dwudziestą rocznicę przystąpienia do wielkiej unijnej rodziny obchodzimy 1 maja. Natomiast 9 maja jest dniem, w którym co roku wszystkie kraje europejskie świętują pokój i jedność. Jest to symboliczna  data narodzin Unii Europejskiej.

W tym właśnie dniu uczniowie ze Szkolnego Koła  Europejskiego przygotowali dla całej naszej społeczności część artystyczną podczas której m.in. zaprezentowali siedem krajów europejskich: Belgię, Francję, Grecję, Hiszpanię, Włochy, Niemcy i oczywiście Polskę.

Przedstawiono kulturę, tradycje, język, kuchnię i ciekawostki związane z poszczególnymi państwami. Wielką atrakcją okazała się muzyka poszczególnych krajów. Zgromadzeni wysłuchali i świetnie się bawili przy takich przebojach jak: Felicita, Grek Zorba czy Joe Dassin. Dekorację oprócz flag i charakterystycznych elementów ubiorów stanowiły plakaty reklamujące prezentowane państwa.

Przygotowany Dzień Europejski pozostawił po sobie wiele ciepłych i miłych wrażeń.

Galeria zdjęć

Na zdęciu widzimy grupę uczniów na sali gimnastycznej podczas apelu z okazji 20 rocznicy wejścia Polski do UE. W tle dekoracja na niebieskim tle , biało-czerwona flaga, Białe gołębie , obok flaga UE i złote gwiazdy w kształcie koła Na zdęciu widzimy grupę uczniów na sali gimnastycznej podczas apelu z okazji 20 rocznicy wejścia Polski do UE. W tle dekoracja na niebieskim tle , biało-czerwona flaga, Białe gołębie , obok flaga UE i złote gwiazdy w kształcie koła Na zdęciu widzimy grupę uczniów na sali gimnastycznej podczas apelu z okazji 20 rocznicy wejścia Polski do UE. W tle dekoracja na niebieskim tle , biało-czerwona flaga, Białe gołębie , obok flaga UE i złote gwiazdy w kształcie koła Na zdęciu widzimy grupę uczniów na sali gimnastycznej podczas apelu z okazji 20 rocznicy wejścia Polski do UE. W tle dekoracja na niebieskim tle , biało-czerwona flaga, Białe gołębie , obok flaga UE i złote gwiazdy w kształcie koła Na zdęciu widzimy grupę uczniów na sali gimnastycznej podczas apelu z okazji 20 rocznicy wejścia Polski do UE. W tle dekoracja na niebieskim tle , biało-czerwona flaga, Białe gołębie , obok flaga UE i złote gwiazdy w kształcie koła Na zdęciu widzimy grupę uczniów na sali gimnastycznej podczas apelu z okazji 20 rocznicy wejścia Polski do UE. W tle dekoracja na niebieskim tle , biało-czerwona flaga, Białe gołębie , obok flaga UE i złote gwiazdy w kształcie koła Na zdęciu widzimy grupę uczniów na sali gimnastycznej podczas apelu z okazji 20 rocznicy wejścia Polski do UE. W tle dekoracja na niebieskim tle , biało-czerwona flaga, Białe gołębie , obok flaga UE i złote gwiazdy w kształcie koła Na zdęciu widzimy grupę uczniów na sali gimnastycznej podczas apelu z okazji 20 rocznicy wejścia Polski do UE. W tle dekoracja na niebieskim tle , biało-czerwona flaga, Białe gołębie , obok flaga UE i złote gwiazdy w kształcie koła Na zdęciu widzimy grupę uczniów na sali gimnastycznej podczas apelu z okazji 20 rocznicy wejścia Polski do UE. W tle dekoracja na niebieskim tle , biało-czerwona flaga, Białe gołębie , obok flaga UE i złote gwiazdy w kształcie koła Na zdęciu widzimy grupę uczniów na sali gimnastycznej podczas apelu z okazji 20 rocznicy wejścia Polski do UE. W tle dekoracja na niebieskim tle , biało-czerwona flaga, Białe gołębie , obok flaga UE i złote gwiazdy w kształcie koła Na zdęciu widzimy grupę uczniów na sali gimnastycznej podczas apelu z okazji 20 rocznicy wejścia Polski do UE. W tle dekoracja na niebieskim tle , biało-czerwona flaga, Białe gołębie , obok flaga UE i złote gwiazdy w kształcie koła Na zdęciu widzimy grupę uczniów na sali gimnastycznej podczas apelu z okazji 20 rocznicy wejścia Polski do UE. W tle dekoracja na niebieskim tle , biało-czerwona flaga, Białe gołębie , obok flaga UE i złote gwiazdy w kształcie koła Na zdęciu widzimy grupę uczniów na sali gimnastycznej podczas apelu z okazji 20 rocznicy wejścia Polski do UE. W tle dekoracja na niebieskim tle , biało-czerwona flaga, Białe gołębie , obok flaga UE i złote gwiazdy w kształcie koła
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.