Sobota, 09 grudnia 2023
Imieniny: Aneta, Leokadia, Wiesław
pochmurno
-2°C
Kliknij aby, przetłumaczyć stronę za pomocą Google Tłumacz

Apel z okazji Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka

Ocena 0/5

20 listopada to wyjątkowy dzień – rocznica uchwalenia Konwencji o prawach dziecka. Jest to moment, w którym uwaga wszystkich kierowana jest na dzieci i ich prawa. W tym szczególnym dniu Dzieci na całym świecie jednoczą się i podejmują wiele działań w imieniu swoich rówieśników – tych, których prawa często są łamane. To radosny dzień, ale z poważnym przesłaniem.

Tegorocznym hasłem przewodnim Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka jest dzieciństwo – „Dla każdego dziecka, dzieciństwo”. W tym dniu wszystkim działaniom w ramach tej akcji towarzyszy kolor niebieski.

Wiele szkół również i nasza włączyła się w tegoroczne obchody Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka z UNICEF. Z tej okazji zorganizowany został krótki apel przygotowany przez  klasę 7 b, 3A i  opiekunów Samorządu Uczniowskiego, który miał na celu przypomnieć wszystkim prawa, jakie mają dzieci na całym świecie. Prezentowanym tekstom towarzyszyły piosenki wyśpiewane przez chór szkolny.  Uczniowie naszej szkoły  wykonali plakaty  w ramach konkursu organizowanego przez Samorząd Uczniowski o prawach dziecka i działaniach podjętych przez organizację UNICEF.   Prace  zostały umieszone na  na korytarzu szkolnym.

Galeria zdjęć

Apel z okazji Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka Uczniowie na sali gimnastycznej podczas apelu związanego z Międzynarodowym Dniem Praw Dziecka Uczniowie na sali gimnastycznej podczas apelu związanego z Międzynarodowym Dniem Praw Dziecka Uczniowie na sali gimnastycznej podczas apelu związanego z Międzynarodowym Dniem Praw Dziecka Uczniowie na sali gimnastycznej podczas apelu związanego z Międzynarodowym Dniem Praw Dziecka Uczniowie na sali gimnastycznej podczas apelu związanego z Międzynarodowym Dniem Praw Dziecka Uczniowie na sali gimnastycznej podczas apelu związanego z Międzynarodowym Dniem Praw Dziecka Uczniowie na sali gimnastycznej podczas apelu związanego z Międzynarodowym Dniem Praw Dziecka
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

 

Zapoznaj się z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI I PLIKÓW COOKIES.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.